Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi idő mire az első...

Mennyi idő mire az első herpesz elmulik?

Figyelt kérdés

Sosem volt herpeszem, most hirtelen valamitől kijott egy az alsó ajkamon. És már a felső ajkamon is érzek valamit... Nagyon nagy szívásnak érzem most ezt, kellemetlen, fájdalmas és esztétikailag is nagyon-nagyon zavaró...

Zoviraxot + fokhagymát alkalmazom meg van 3 db tapaszom, de nem igazán tudom elviselni. Meg le is jön. :/


Mennyi idő mire nem lesz ilyen csúnya? Várható h ennél is több jön ki? Már most kenem a felső ajkam is, ez kicsit vissza fogja majd?

Mire figyeljek h ne jöjjön ki máshol rajtam?

Minden tipp jól jön.

Köszi!


2019. ápr. 29. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A herpesz akkor jön ki ha valami miatt gyengébb az immunrendszered, ennek megfelelően gyógyul. Nekem nem a hólyagok szoktak a legrosszabbak lenni, hanem az a fázis amikor szárad, gyógyul.És igen, lehet nagyon csúnya. Nekem néha annyi is elég a kiújulásához, hogy a szokásosnál több édességet eszek. Egy rokonomnak, aki betegség, műtét miatt nagyon legyengült, a szeméig jelentek a meg a hólyagok. Szóval tud a vírus nagyon csúnyán terjeszkedni.
2019. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De jó. :(

Remelem én meguszom ennyivel.. Most h már tudom mi ez a bizsergo érzés már egyből be is kentem felül is + van itthon saját propolisz azzal kenem.. De elkeserit h már a felső ajkamon is lesz.. Lehet, h nem szabadna ilyet írnom így.. De számomra undorító, gyűlölöm a dolgot. :(dehat ez van..

Csak nagyon bosszantó, helyesen találkozom, vitamint is szedek, sportolok, én iszok más poharabol, higiénikus vagyok stb és mégis. :( most amíg ez fenall kontaktlencsét sem teszek be, nehogy a szemembe vigyem a vírust. Bár lehet h már megtörtent, míg nem tudtam h az herpesz lesz ami miatt feszül a szam széle.

De lehet h paranoiás vagyok, mert már mindenhol bizsereg és viszket a szám széle...vagy nagyon durván fogok kinézni a következő 1-2 hétben.

2019. ápr. 29. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!