Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kell tudni a nemi herpeszr...

Mit kell tudni a nemi herpeszről? Első sorban, hasonló cipőben járók válaszait várom.

Figyelt kérdés
Nem a google változatok érdekelnek, azt elolvastam, hanem, hogy hasonló betegek hogyan élték ezt meg. Mit kell róla tudni, kinek mi segített a gyógyulásban, tippek ,stb.

2013. júl. 27. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A gyógyulás mindig csak ideiglenes lesz, bár ezt lehet, hogy már tudod. Minél jobb az immunrendszer, annál ritkábban jön elő. Ami viszonylag gyors eredményt hozhat, az a Garnier PureActive pattanás csökkentő tonik, gyorsan szárít, kb. 3-4nap alatt teljesen elmúlik...
2013. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És akkor ezzel a tonikkal kenegessem magam oda lent? Te is beteg vagy vagy csak ismered ezt a fránya vírust?
2013. júl. 28. 17:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy évben max kétszer előjön és ennyi... Az ujjamra teszek kicsit, benedvesítem vele és ennyi.
2013. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És te hogy élted meg ezt a betegséget? Én beletörődtem , de még mindig nem tudom elfogadni. Az orvos betadine kúpot és herpeszin kenőcsöt írt fel, de a kenőcs nem igazán használ...
2013. júl. 28. 19:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Kénytelen vagy beletörődni, mert végig kíséri az életed. Ha évente párszor jön elő, nem kell vele foglalkozni. Én voltam úgy, hogy az jutott eszembe, hogy jééé, ilyen régen volt, és rá két napra megjelent. Szóval NE foglalkozz vele, úgy a legjobb...
2013. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát megpróbálok nem rá gondolni :) ilyenkor strandra, Balaton stb nem lehet menni ugye?
2013. júl. 29. 10:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Mi baja lesz a víznek tőle? :-))

A direkt napfény nem használ neki, de elvileg úgyis árnyékban van...

2013. júl. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél :) és neked máshol nem jött ki a testeden? Illetve nem is jöhet ki máshol?
2013. júl. 30. 10:56
 9/11 anonim ***** válasza:
A HSV-2, mint nem vírus, csak ott és a környékén jöhet ki...
2013. júl. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. júl. 31. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!