Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem azt, hogy e...

Miért érzem azt, hogy e világban sosem lesz senkim?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Szeptemberben töltöm be a 17et. A lelkembe oly nagy ürességet érzek és tudom ezen csak egy lány szeretete tud segíteni. Nem volt eddig barátnőm rendesen ,bár lehetett volna ,csak mindíg menekültem az ilyen helyzetektől. Mondjuk ki félek a lányoktól .. és amikor közelebb kerültem egy lányhoz ,jöttek az olyan gondolatok ,hogy ez a lány engem nem is érdemel meg ,meg ,hogy én nem is szeretem ezt a lányt.. nincs bennünk semmi közös ..eddig csak alkalmik voltak ,bulikban ,smárolás .. stb.. ami elszomorít .. és ez sem ment volna az alkohol nélkül,így ha el megyek bulizni ,kell ,hogy igyak ,..szinte azonnal ,ahogy belépek a helyre,mert el kezdek feszengeni...:( ,egyszer egy lánnyal komolyan gondoltam ,beszélgettünk ,majd el hívtam egy bulira ,ahol fizettem neki a belépőt smároltunk ,majd .. szépen be is ba...tam , ezután ki derült ,hogy az egyik jó barátommal smárolt ,majd azt éreztem ,hogy össze törik szívem.. ezután annyi csajt szedtem föl a buliba ,akikkel kavartam és ezt gondolom a leány is láthatta ,majd másnap írt ,hogy ez kettőnk között nem fog működni.. egyre kevesebb esélyt látok arra ,hogy megimserkedek egy olyan lánnyal aki tényleg szeret és nem basz át ,vagy ki használ bármilyen téren.. félénk vagyok ,csak úgy megszólítani egy lányt aki tetszik és ezt ku.. a utálom magamban .. nem tartom magam vonzónak bár van amikor mégis .. nem tudom ki vagyok és ,hogy mi a célom .. csak szeretni akarok egy lányt és boldog lenni.. Sok az öngyilkos gondolat ,nagy a gyávaság bennem. Gyenge vagyok és néha azt érzem. Van amikor teljesen pozitív ember vagyok.. de ,most viszont elveszve érzem magam .. és azt látom ,hogy az életem forgatókönyve le pereg előttem és a benne szereplő egy lúzer. aki semmit nem hagy maga után e világon.. kérlek segítsetek.
2019. máj. 1. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyrészről mert buz**an beszélsz. Másrészről bulikban ne ismerkedj hosszú távra. Inkább baráti kör, közös hobbi. Mit vársz egy buliban smárolós csajtól? Az csak flört nekik, rib**ok.
2019. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert türelmetlen vagy.
2019. máj. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!