Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem magam majdnem...

Miért érzem magam majdnem minden nap reggel úgy, mintha másnapos lennék?

Figyelt kérdés
Minden reggel nehezen kelek, pedig alszok eleget. Felkeléskor olyan, mintha másnapos lennék, pedig már nagyon ritkán fogyasztok alkoholt, alkoholos tartalmú ételeket (kb. félévente 1-2-szer). A gyomrom vagy kong az ürességtōl, vagy émelygek. A szájízem is olyan, mint amikor másnapos vagyok és gyakran van barnás lepedék a fogaimon, szájpadlásomon. Igyekszem egészsègesebben élni, fogyasztok sok zöldséget és csirkemellet, sok vizet iszom és mègis egész nap kimerült vagyok. Bódultnak érzem magam, állandóan fáradt vagyok és egy elmosogatás is nehezemre esik. Hirtelen éhség is szokott rámtörni, nem úgy leszek éhes, mint mások, hogy fokozatosan, hanem hirtelen és nagyon rosszul leszek olyankor. Beteg is sokkal gyakrabban vagyok. Migrénes is lettem, pedig sosem voltam fejfájós. A legutóbbi migrénem óta a bal szememre rosszabbul látok. A háziorvosunk kiröhög, szerinte hipochonder vagyok mert ennyi tünetem van és emellé sokszor vagyok beteg, allergiám is van és a páromnak is vannak problémái. Fogalmam sincs miért nem lehet elhinni, hogy nagyon rosszul vagyok. 1 éve tart ez. Nincs pénzem magánorvosra :(

2019. máj. 4. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Én az emésztőrendszered "gyengélkedésére" tippelek. Azt kell segíteni, erősíteni.

Főleg böjttel.

Drasztikusnak tűnhet de hozzá lehet sokni, hogy csak 10 és 14 között eszik az ember.

Csak minőségi élelmiszert (háztáji)

Mozgás, belek átmozgatása (perisztaltika serkentése)masszázzsal, jógával, légzőgyakorlatokkal

2019. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!