Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha este 6-ig megiszok néhány...

Ha este 6-ig megiszok néhány unicumot és este jól hidrálom magam, reggel másnapos leszek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyi az a pár. Én ha 5-6 felest megiszok, de utána lefekvés előtt megiszok kb. másfél liter vizet, akkor semmi bajom másnap.
2016. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
6-nál többet nem tervezek. 8-ra megyek dolgozni, ezért gondoltam legkésőbb 7-kor iszom az utolsót.
2016. dec. 29. 16:19
 3/9 Carragher_x ***** válasza:
Népszerű tévedés, hogy ha beb*szva megiszol akármennyi vizet, akkor majd nem leszel másnapos.:) A másnaposságnak csak egy okozója a dehidratáció, van ott még sok más is, szóval simán lehetsz másnapos, sokkal inkább függ az egyéni érzékenységedtől, mint attól hogy megittál-e pár pohár vizet lefekvés előtt vagy sem.
2016. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jól be is kajálsz és iszol is eleget ,akkor nem leszel másnapos!
2016. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogyan iszod. Ha szép lassan elszopogatva iszol meg néhány felest, akkor spicces leszel, de nem rúgsz be úgy, mint ha húzóra döntögeted magadba a féldeciket. És ha kevésbé rúgsz be, akkor a másnaposság is kevésbé fenyeget.
2016. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
6-7 felest megittam, de még csak 6 óra. Innentől vizelet iszok. Remélem honlap nem leszek hasznavehetetlen a munkahelyemen.
2016. dec. 29. 18:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én másnaposság elleni tuti tippen: lefekvés előtt vegyél be 1 nagy adag c-vitamint, 1 magnéziumot, fájdalomcsillapotót és savlekötőt minimum fél liter vízzel! Buliba menet előtt érdemes ezeket kikészíteni. :) Nálam mindig bejött! De a fájdalomcsillapító miatt nem csinálnám minden nap. ;)
2016. dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha korán abbahagyod , akkor azt javaslom 1 feleshez minimum 3 deci málnát , de inkább vizet és úgy másnap nemlesz bajod!

Ha lehet ne málnát igyál (cola, fanta), mert cukrossak és az is kiszárít, úgymond nem otsa a szomjat. Sima vizet vagy valami kevés cukortartalmúval. ( Ha én 7 kor abbahagynám a piálást beverhetnék több mint 1 üveggel, mert éfélre már jobb lenne)

2017. jan. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy napot másnapossággal fél lábon is ki lehet bírni,majd alszol munka után még ;)
2017. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!