Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez lehet infarktus?

Ez lehet infarktus?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Kb 5 napja szurkal neha a mellkasom bal oldalon, fajdogal a honaaljam, illetve a vallam es a lapockam

Voltam haziorvosnal, meghallgatta a szivem, illetve nezett egy vernyomast

100/60as volt illetve 90es pulzus

Azt mondta nincs komolyabb baj, pihenjek

Hozzatennem colitises vagyok van egy kis verszegenysegem is

Anno voltam nagyon nagyon verszegeny is, de nem volt ilyen erzesem sose

Azt is hozzatennem, hogy a hulye frontok miatt naponta fajdalomcsillapitot vettem be kb 4 napig /algopyrin/

Hetvegen elmegyek az ugyeletre, hogy legalabb egy EKG.t csinaljon, de a surgossegire nem szeretnek menni, mert jovoheten csutortokon lesz a szakmai vizsgam es ha lemaradok potvizsgat kell tennem


2019. máj. 9. 14:43
 1/6 anonim válasza:
100%
Lehet szorongás, akár a vizsgáid miatt.. Talán próbálj meg valami nyugtató teát.. De ha továbbra sem múlik mindenképp menj el a sürgösségire, a legjobb ha megvizsgálnak, és kizárják ,hogy nem szervi probléma áll a háttérben. Első az egészség!!
2019. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nefelj nincs semmi bajod 5 éve erzem magamon az infarktus jeleit meg ittvagyok. Mellkasi fajdalom, kez zsibbadas, nehezkes legzes. Meghalni sem egyszerű mint azt sokan hiszik
2019. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább valamilyen mozgásszervi bajnak tűnik, főleg, hogy orvos megvizsgált és nem küldött további vizsgálatokra.
2019. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem gondolom hogy mozgasszervi lenne..

Vizsgadrukkos nem vagyok, illetve nem erzem, hogy szoronganek rajta, elegge felkeszultem ra :) de igy legyen


Jovohetig ha nem halok meg es meg faj, vizsga utan besetalok oda :)

2019. máj. 9. 15:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Azota is folyamatosan faj a bal vallamnal, illetve a mellem felett :(
2019. máj. 12. 08:39
 6/6 anonim válasza:
Ha nem múlik a fájdalom ,akkor azzal azonnal menj el, ne várj tovább!
2019. máj. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!