Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta mellkasi szorítás,...

Napok óta mellkasi szorítás, nyomás érzés, néha szív verés érzés. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete egyik reggel hazafele elkapott egy erősebb légszomj a buszon, ami miatt le is kellett szállnom, mert kicsit megrémültem. Sétálva mentem haza tovább. Egész úton hazafelé hullámokban jött rám ilyen nehézlégzés, nyomás érzés enyhe szúró fájdalom. Persze biztos akkor rátett ez a rémület, hogy kitudja mi bajom van, ami aztán igy napokkal később már nem volt annyira félelmetes, mert továbbra is fennállt. Most így egy hete abbahagytam a kávé ivást, dohányzást is lecsökkentettem, de a mellkasi szorításom azóta is FOLYAMATOSAN fennáll és nem akar csillapodni, kicsit szúró nyomó érzést érzek a mellkasomban. Teljesen tanácstalan vagyok, a vérnyomásom mondjuk elég magas, 22 évesen 140-150 kb mindig. Utána olvasgattam pár dolognak és nem diagnosztizáltam magam googlenak, de eléggé félek, hogy kapok egy szívrohamot vagy akármit, esetleg lefekszem és nem kelek fel többet... nagyon rossz érzés és sajnos elhuztam ennyi ideig, mert azthittem el fog múlni, de nem.. így most várhatok keddig, húsvét utánig arra, hogy a háziorvoshoz elmenjek és beutalót adjon esetleg kardiológushoz.. bármi ötlet, vagy tapasztalat ezzel kapcsolatban ?

2019. ápr. 21. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kihordtam így lábon egy infarktust, szóval szerintem menj be az ügyeletre.
2019. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pánikroham. De azért a kardiológiai kivizsgálás nem árt, hogy megnyugtassanak valóban nincs baj. 22 evesen nem lesz infarktusod a buszon.
2020. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!