Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Suliba járók, ti döntitek el, hogy mennyire betegen mentek még be?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskola, hiányzás, betegség, nátha, láz

máj. 17. 13:30  Privát üzenet  

A válasz
$$$$$ nevű felhasználó válasza:

Igen. Bar en sose hianyzok szinte. Maximum ha nagyon beteg avhyok. En lazasan hasmanessel (rengeteg hasfogoval )is mentem. Mivel terveim vannak az élettel és ha kimaradok akkor megazívom mert elég lehetetlen bepótolni mivelsenki se jegyzetel normalisan az osztályban rajtam kivül. Tehat én ha nwm vagyok borzalmasan rosszul akkor megyek....

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 17. 13:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Betegen táplálék kiegészítő?
Mennyire betegen bírtok még bemenni dolgozni?
Elmenjek betegen vagy inkább ne?
Normális, hogy betegen kávézik és sörözik?
Néhányan miért hisztiznek, ha betegen is dolgozniuk kell?
Középsulisok, ha betegen hiányoztok azt ti döntitek el vagy mindig szülői beleegyezéssel történik?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!