Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti is reggelre betaknyosodtok,...

Ti is reggelre betaknyosodtok, ha éppen áramlik a falból a hideg a fejetekre?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, extra fázós, tény hogy a falaink is hidegek, de akkor is nekem a 25 fok a kellemes.

ma nem volt már fűtés, de napok óta kint hideg van és ritkább a hajam, valóban nem úgy szigetel, meg fázós is vagyok.

Konkrétan érzem reggel, mintha át lenne fagyva a bőröm, a fejem, mintha egész éjjel dideregtem volna, és össze van gyűlve reggel váladék a torkomban meg az orromban.


Nem titkolom, télen én sapkában alszom, különben taknyos lennék egész végig.


Más is szenved ettől, vagy egy csak lány tulajdonság, vagy ez melyik orvoshoz tartozik, ha ki akarnám vizsgáltatni?



2019. máj. 20. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Be kéne szerezni egy takarót lassan.
2019. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet pajzsmirigy alul működés, vagy vashiány. Én az ágyban nem fázom, jó a takaró, a suliban van hideg ott fázom nagyon. 17/l
2019. máj. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első, köszi de ez nem vicc, szerintem rossz a vérkeringésem, mert idegesítően nagyon fázok, és amúgy nem nő szőr a lábszáram belső felén, szimmetrikusan mindkét oldalt és teljesen lábköröm gombám van, szóval tökre látszik, hogy nem jut vér vagy vérkeringés a végtagjaimba, a távoli pontokra a testemen, mint lábfej és fejbőr, kéz, tök hideg mindig a kezem is. Párom is mindig mondja, hogy úristen milyen brutál hideg a kezem-lábam.


Második, köszi, utánanézek a pajzsmirigynek.

2019. máj. 25. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!