Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 12 kg fogyástól mennyire...

12 kg fogyástól mennyire változna meg a mellméretem?

Figyelt kérdés
90D s a mellméretem és túlsúlyosnak számítok. Sajnos egyre gyakrabban fáj a hátam és úgy gondolom ez lehet az oka ezért is dzeretnék fogyni. Kb mennyit változna a mellem ennyi fogyastól? Értelmes válszokat előre is köszönöm

2019. máj. 20. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
12kg nem kevés, biztos vagyok benne, hogy változna a melled is. Viszont a tartása is, bár egy D-s mell egyébként se az ember nyakában van. Próbálj meg rákeresni, hogy milyen gyakorlatok segíthetnek abban, hogy amennyire lehet, formás maradjon a melled.
2019. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Edzd a hátizmaid. A fogyás nagyon alkatfüggő. Én erősen körte vagyok, a mellméretem soha nem változik. Felszedtem 10 kilót felül ugyanaz, minden jó rám, alul ruhatár csere.
2019. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm erősíteni erősítek.....de nem sokat sgeít :(
2019. máj. 20. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Én majdnem 20 kilót fogytam. Körméretből rengeteget fogytam, 85-ből lettem 70, viszont ehhez képest a kosárméretem nem változott, arányaiban viszont megnőtt. D-s volt, most F-es.
2019. máj. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hmmke válasza:
Genetikafuggo. Lehet rengeteget, lehet csak picit. Ha voltal vekonyabb, akkor lehet viszonyitani, ahhoz lesz hasonlobb.
2019. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!