Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez hasizom húzódás?

Ez hasizom húzódás?

Figyelt kérdés
Ma reggel mitől ,de elkezdett fájni baloldalon a hasam alja vagy inkább oldalt. Azon az oldalon a vállam is fáj. Cipekedős munkába vagyok. Lehet ez attól ,hogy has izom huzodasom van, illetve haza küldött a főnököm, mivel egy hete dolgozom ott még napi bejelentéssel vagyok, azt mondta menjek ezzel orvoshoz de én nem akarok, kérnem kell igazolást mert ha igen akkor elmegyek. Nem akarom hogy ki rúgjanak
2019. máj. 23. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A főnököd azért küld orvoshoz mert sérvgyanús vagy ha ezt nem kezeli le az orvos többé nem cipekedhetsz plusz lehet meg is műtenek.
2019. máj. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szia azota valami tortent? javult vagy kezeltek valamivel?
2023. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kimerült,hogy a derekam volt kimenve, és azóta minden évben van egy hét,hogy alig bírok járni,illetve olyankor össze vagyok görnyedve
2023. ápr. 20. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!