Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sérv, vagy szimpla hasizom...

Sérv, vagy szimpla hasizom húzódás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 napja furcsa fájdalmat érzek jobb oldalon a hasam alján, combtövemnél, illetve első nap kicsit a zacsiba is kisugárzott (olyan érzés volt, mintha valaki szorítaná). Nem az az igazi éles, meghatározható fájdalom, inkább húzódik kicsit. A hasam megfeszítésére nem fokozódik a fájdalom, inkább csak ha bizonyos szögben tartom a lábam, illetve sétánál. Viszont ott furcsa mód csak akkor, amikor a lábam elemelkedik a földtől, szóval amikor a levegőben lóg...ez így leírva elég vicces, de hátha másnak is voltak már hasonló tünetei. Egyébként tapintható elváltozás nincs, korábban is volt ilyen jellegű panaszom de kb egy fél délután alatt el is múlt. A dologhoz hozzátartozik, hogy 3. napja érzem a dolgot, ma már sokkal lightosabb, alig érezhető, az első napon rosszabb volt. Illetve még annyi, hogy előtte való nap egész durva hasedzésem volt és aerobozotam gyors sétában ahol lehet, hogy kicsit nagyobbat léphettem és talán csak húzódás...szeretném ezt hinni legalábbis. Szerintetek?



2014. máj. 29. 15:53
 1/4 Sága ***** válasza:

Szia!

Engem nemrég műtöttek bal oldali lágyéksérvvel (márc.19),és nem akarlak elkeseríteni,de hasonló tünetei voltak mint amiket leírtál,én is edzettem meg minden,de csak bizonyos szögben fájt,én is azt hittem húzódás,nekem bulgár kitörés közben éreztem egyszer,pedig akkor már vagy fél éve csinálgattam folyamatosan ezt a gyakorlatot.

Menj el a háziorvoshoz,nézesd meg az a tuti,mert minél kisebb a sérvkapud,már ha van,annál könnyebb dolga lesz a dokinak.

2014. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, sajnos én is ettől félek. Háziorvoshoz elmenni nincs időm, valami magán jellegű dologban gondolkozom. Legalábbis ha jövő hétig nem javul a dolog. Egyébként próbálok abban reménykedni, hogy mivel a hasam megfeszítésére nem fokozódik a dolog, talán mégsem sérv. Mindenesetre köszönöm, ment a zöld kéz!
2014. máj. 29. 17:44
 3/4 Sága ***** válasza:
Mi lett végül veled,megnézetteted magad dokival vagy elmúlt?
2014. aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
valami azota tortent javult vagy megtudtal valamit?
2023. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!