Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki vagyok merülve! Mit tegyek...

Ki vagyok merülve! Mit tegyek hogy kipihenjem magam?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, egész évben sokat tanultam, vizsgáim voltak, előrehozott érettségi, stb. és nagyon kimerültem agyilag! Pedig a nyarat is tanulással szeretném tölteni, nyelvvizsgára... De érzem, hogy nem fog az agyam és így nem megy :S Hogy lehet kipihenni a fáradalmakat? Sportoláshoz is most olyan lusta vagyok...:S A gép előtt szoktam ülni "pihenésképpen" de szerintem ez is csak kiszívja az energiámat :S Most mivel nyár van, sokat alszom, mindig 10 után kelek, vagy délben, de elég fáradtan szoktam ébredni...:S Mit tegyek?
2010. júl. 7. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most érettségiztem és nyelvvizsgáztam úgyhogy tudom nagyjából miről beszélsz:))


Saját tapasztalatom szerint akkor is kifáradhatsz ha nem csinálsz semmit (gép előtt ülsz egész nap, délig alszol stb).


Amióta gyakrabban kimozdulok a levegőre barátokkal (tollas, bicikli, séta) és korábban kelek (9-kor) mert én is későn kelő vagyok sokkal pihentebb vagyok:))


Úgyhogy neked is ezt tudnám csak ajánlani, hogy minden napodban legyen valami mozgás és legyen célja, miértje, hogy felkelsz. Jahh és ne tanulj egész nyáron:))néha jó semmire gondolni

2010. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen, aranyos vagy!:)
2010. júl. 12. 16:33
 3/3 kayl18 válasza:
használj te is Duracell-t;)
2010. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!