Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Érdemes lenne visszamennem az...

Érdemes lenne visszamennem az orvoshoz ha nem hat az antibiotikum?

Figyelt kérdés

Csütörtökön is éreztem, hogy valami nem stimmel velem, rossz volt a közérzetem, de ennyi. Péntekre lettem rosszabbul, a torkom már nagyon fàjt,gyenge voltam, majd meg fagytam. Délben megkértem a főnököm, hogy engedjen el a munkahelyről, mert csak szenvedtem. Elmentem délután orvoshoz, kaptam antibiotikumot. Péntek délutàntól szedem. Kb semmit nem hasznàlt. A torkom ugyanúgy fáj, kicsit sem lett jobb. Péntek éjszaka óràkig lázas voltam, még most is gyenge vagyok, a fülem is be van dugulva. Tegnap vègig feküdtem, úgy gondoltam ma már összeszedem magam, de szédülök, nagyon rosszul vagyok.

Nem jellemző, hogy betegeskednék, nem tudom mi van most velem.

Szerintetek érdemes lenne visszamennem az orvoshoz? Vagy várjak, mert nem régen szedem a gyógyszert?

Holnap szerettem volna menni dolgozni, sosem maradok itthon semmi miatt, de nem tudom mi lesz így.


2019. jún. 2. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

2 napja szeded, ennyi idő nem elég, legalább 5 nap kell, hogy hatása legyen a gyógyszernek.

Füled miatt használj orrcseppet orrodba, az füldugulásra is jó.

2019. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak már úgy el vagyok keseredve. A mandulám is fáj már.
2019. jún. 2. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Gargalizálj sós vízzel, nekem ez 2 nap alatt elmulasztotta a fájdalmat.
2019. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, ki fogom próbálni!

Ugyanolyan rosszul vagyok, szédülök is most màr. Szerencsére a mai és a holnapi napot ki tudtam venni, de szerdára muszáj lenne rendbe jönnöm.

2019. jún. 3. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!