Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Görcsös hasmenéssel el merjek...

Görcsös hasmenéssel el merjek indulni 90 km-es útra?

Figyelt kérdés
Nyaralni mennénk 3 napra egy nyaralóba,le nem foglaltuk még,pénz nem veszik el.Vagy mit csináljak?Ma mennénk,én meg szenvedek most itthon.:( Valami tanács?
2010. júl. 8. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be 4-5 széntablettát, és várj egy fél órát, amíg hat. Ha jobban vagy, szerintem ekkora útra el lehet indulni.
2010. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
patikustól kérj valamit ;)
2010. júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tuti nem mennék, max. holnap reggel, ha jobban vagy.
2010. júl. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Uhh, szerintem inkább ne, nem lehet megállni akárhol pár pillanaton belül... Inkább diétázz és kíméld magad, szedj normaflort vagy jöjjön ki, aminek ki kell. Esetéeg gyógyszertárban érdeklődj még, van ilyne hasmars megfogó kis kapszula, amit a tévében is reklámoznak, csak nem jut eszembe mi az.
2010. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!A görcs elmúlt,hasmenésem még van,de elindulok,mert csak most jó az időpont.Aztán majd lesz ami lesz :S :) Köszi mégegyszer,a Normaflore-t megfogadom!
2010. júl. 8. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!