Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon izzadok ebben a nagy...

Nagyon izzadok ebben a nagy melegben? Főleg az arcom mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar mert annyira le tudok izzadni percek alatt hogy a hajam is csurom víz lesz(nő vagyok). Nagyon gáz. Valami tipp vagy megoldás, hogy kevésbé izzadjak?
2019. jún. 12. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre igazából nincs gyógyszer. Ha nincs legkondi, jó szolgálatot tehet egy egyszerű legyező is. Én ilyenkor gyakran mosom az arcom hideg vízzel, és nem nagyon törlöm meg. Hagyom megszáradni, vagy legyezővel szárítom. Itthon bevizezem magam, és beülök a ventilátor elé. Tv nézés közben hideg vízbe lógatom a lábam.
2019. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem par dolog segitett kicsit, de csak enyhitettek a problemat.

Reggel es lefekves elott hintoport teszek az arcomra

Keves smink, csak minimalis korrektort es szempillaspiralt hasznalok

Viszek magammal lemosot a munkaba es ha mar nem birom lemosom az arcom es ujra sminkelek

Ha erzem hogy kezdek felforrni akkor jeghideg folyo viz ala dugoma a csuklomat par perce

De ezek is csak ideiglenesen adnak megoldast

2019. jún. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Nem vagy kövér?
2019. jún. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon izzadós vagyok és semmi sem segít ebben a melegben. Én már feladtam. csak arra figyelek, hogy ha leizzadok akkor gyorsan el is párologjon az izzadtság. Ilyenkor nem szaporodnak el benn a baktériumok és az ember nem lesz büdös.
2019. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Le kell fogyni, más nem segít
2019. júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!