Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izzadok, nem segít a Solutio...

Izzadok, nem segít a Solutio Antisudorica sem. Voltam kivizsgáláson, nincs szervi betegségem. Patakokban folyik rólam a melegben, ötlet?

Figyelt kérdés

2015. márc. 17. 15:52
 1/8 jackson666 ***** válasza:
Ha elvagy hizva fogyjál le. Probálj egészségesen étkezni. ne feszülj be ne legyél streszes.ne foglalkozz vele hogy izzadsz. Mindenki izzad ki jobban ki nem annyira.fürödjél minden nap és használj izzadásgátlót ennyi.
2015. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok elhízva, próbáltam az agykontrollt mindenben segített már ha volt betegségem, csak az izzadásban nem, itthon ahol senkit nem érdekel hogy izzadok is ömlik rólam a víz már 25 fokban is, napi rendszerességgel fürdök, nyáron napi 2x is hideg vízben...
2015. márc. 17. 16:37
 3/8 jackson666 ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. márc. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18/f vagyok, kb 1.5 éve áll fent ez
2015. márc. 18. 08:15
 5/8 jackson666 ***** válasza:
23 -24éves korodra elmulik. Most még gyors az anyagcseréd ezért van.
2015. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tehát várjak 4-5-6 évet és ne tegyek semmit? köszi, azért szeretnék élni...
2015. márc. 18. 19:11
 7/8 jackson666 ***** válasza:
Menjel ezzel orvoshoz lehet idegrendszeri gond is...kávé sör ezeket elhagyni.kezdjel sportolni pl futás. Igyálgyógyteát. Nekem régen gyanez volt 17-22éves koromig elhizott voltam meg vagyok rengeteg tápkieget szedtem hirtelen hiztam nagyon sok fizikai munkát végeztem mellette rengeteg testépités szószerint ugy pörgött állandóan a szivem a sok hajtástól hogy nyugalmi állapotba nehezen állt vissza mert felturboztam a pulzusom és emiatt is lehetett de 3 éve abbahagytam abszolut nincs ilyen gondom mert a szervezetembe már nincs annyi méreganyag mint régen. egyébként az izzadás lényege a méregtelenités. Sziveddel minden rendben? Nincs elzsirosodva? Ezek is okozhatják.
2015. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pajzsmirigy probléma is lehet. Csináltass teljes labort, hormonvizsgálatot.
2015. ápr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!