Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyen az aki AIDS(HIV)-be...

Mit tegyen az aki AIDS(HIV)-ben szenved?

Figyelt kérdés

Eléggé tájékozatlan vagyok, légyszi csak normális válaszokat kérek, ha valaki éces azt meg lehet gyógyitani?

Ha igen, hogy?

Ha nem, medig tart? :(

És milyenek a tünetek?

Éc tesztek drágák?

Az ugye nem baj, ha én minden lányal akivel lefekszek először tesztelném écre hogy biztos legyek benne hogy nem fertőz meg? Lehet hogy roszul esik neki először de meg értik ugye?


Előre is kösz a válaszokat...


2008. nov. 12. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ÉC???? Először azt se tudtam, hogy miről beszélsz. Gondolom az aids-ről.

Te azt nem tudod tesztelni. Nem kapható ilyen teszt.

Ez csak vérvétellel derülhet ki.

De általában csak prostituáltaknak szokott papírjuk lenni róla, hogy nem hiv fertőzöttek.


Amúgy nem gyógyítható, gyógyszereket adnak rá, ami javít az életszínvonalon, de előbb-utóbb belehal az ember. Ha jól tudom, általában kb. 10 év alatt.


Egy biztos módja van, hogy ne fertőződj meg: ha nem szexelsz, nem drogozol, és nem kapsz vérátömlesztést.

Namost ezek, a drogozás kivételével elég nehézkesen megúszható dolgok.


Ha lefekszel egy lánnyal, akkor csak olyannal tedd, akivel régóta együtt vagy. És MINDIG használj gumit. Csak a gumi véd meg az Aids-től.

2008. nov. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, azért elég lehangoló hogy belehalnak az emberek :( :( :( :(
2008. nov. 12. 23:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

VANNAK ANONIM AIDS INGYENES VIZSGÁLATOK, AJÁNLOM AZ INTERNETET, HOGY HOL VÉGEZNEK ILYEN SZŰRÉST


AJÁNLOM MINDENKINEK, HOGY ÚJ PARTNER ESETÉN MERJEN EL VIZSGÁLATRA, NEM CSAK A PROSTITUÁLTAK, HANEM A SIMA HÉTKÖZNAPI EMBEREK IS MENJENEK EL, EZ NEM SZÉGYEN

SŐT EGYÉB NEMI BETEGSÉGEKET IS KI TUDNAK DERÍTENI AMIRŐL MÉG NEM IS HALLOTTAK ÉS AMILYEN LAPPANGÓ ANNYIRA VESZÉLYES MERT PL: MEDDŐSÉGET OKOZNAK, VAGY FOLYAMATOS VETÉLÉST, HALVA SZÜLETÉST STB.


A SZÉGYEN AZ, HA MÁR MEGVAN A BAJ, ÉS NEM TETTÜNK MEG MINDENT ANNAK ÉRDEKÉBEN, HOGY KIVÉDJÜK A DOLGOKAT

2008. nov. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
JA, ÉS HA EZ ROSSZUL ESIK NEKI, VAGY NEM ÉRTI MEG, AKKOR NEM AKAR IGAZÁN...
2008. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Legbiztosabb módszer, ha alkalmi kapcsolatban kizárólag óvszerrel közösülsz, egyéjszakás kaland kedvéért senki nem fog neked vérvételre rohanni. Állandó partnertől kérheted a papírt, de akkor ildomosabb együtt elmennetek vérvételre.

Agyonreszketned amúgy nem érdemes magad, hagyományos (hüvelyi) szexszel minimális az esély, hogy egy fiú egy lánytól AIDS-et kapjon, hiszen ahhoz a te szervezetedbe kell, hogy kerüljön az ő vére. Inkább homoszexuálisok kapják el egymástól anális közösülés útján. Meg persze nem kell a diszkó királyának lenni, és minden vadidegennel ágyba bújni.

2008. nov. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja értem :) kössz a válaszokat...
2008. nov. 13. 08:12
 7/11 A kérdező kommentje:
PS: Azért irtam h éc mert van egy hülye barátom aki egy ideig azt hitte hogy azt ugy irják :P aztán elmagyaráztuk neki hogy az AIDS-et olvassuk ugy, hátha itt is vannak olyanok...
2008. nov. 13. 10:04
 8/11 anonim válasza:

Szia!

Kigyógyulni belőle tényleg nem tudsz csak gyógyszerekkel tudnak segíteni, de az is szinte lényegtelen..Szóval vigyázz kivel-mikor és miért fekszel le mindig jobb ha odafigyelsz mintha jó pár év mulva innád meg a levét csak mert olyan jó volt akkor..Előtte mindig gondolkodj és semmi sem szégyen!Az a szégyen akit ez nem érdekel!Am én tavaly voltam és évente vissza kell mennem h minden rendbe van e.De gndolom azért ez igazán megéri mert megbizonyosodsz felőle és biztonságban is vagy...Sok sikert az életben :)

2008. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a legfontosabb, ha valaki már hordozó, próbálja meg NEM továbbadni másoknak.
2008. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az nem "éc", hanem "Écc".

Legalább írd helyesen...

2011. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!