Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a jobb fülem. Szerintetek...

Fáj a jobb fülem. Szerintetek forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Kb egy fél órája elkezdett kicsit fájni a jobb fülem. Tegnap 30 km-t tekertem, és a biciklin erősen fújt a szél. Valószínűleg huzatot kapott a fülem és azért fáj?

Sajnos ma nem rendel a körzeti orvosom, és a helyi gyógyszertár sincs nyitva. Menjek be az ügyeletre, vagy elég ha teszek rá meleg meggymagpárnát és lepihenek? Ha ráteszem a meleg párnát akkor enyhül a fájdalom. Szerintetek? A válaszokat előre is köszönöm!



2019. jún. 30. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Meleg párna, esetéleg Nasivin orrcsepp (az orrba) és ha nem jobb kedden gégészet (most hétfőn nincs rendelés)
2019. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Végül bementem az ügyeletre. Ott elmondtam a panaszt, és az ügyeletes orvos írt fel 1-2 vényt fülfájásra és adott egy beutalót a fül-orr gégészetre. Ezután rögtön át is mentem a fül-orr gégészet épületébe ahol szerencsére alig voltak betegek és azonnal fogadtak. Bennt a rendelőben leültettek egy székbe ahol az orvos megnézte mindkét fülem, az orrlukaim, és a torkomat is. A jobb fülem enyhén be van gyulladva. Ezért rakott bele egy antibiotikumos fülcsíkot és arra rá még egy vattát. Holnap reggel kellesz kiszednem. Írt fel még szájon át szedhető antibiotikumot, és fülcseppet is miután kivettem a fülcsíkot.

Sokkal jobb hogy mostmár benne van a fülcsík, de kicsit még mindig fáj. De remélem hamar rendbe fog jönni. Köszönöm a válaszod!

2019. jún. 30. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!