Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vírusos hasmenés vagy a meleg?

Vírusos hasmenés vagy a meleg?

Figyelt kérdés

Múlthét szerda óta híg székletem van napi egyszer, legfeljebb kétszer. Hányinger párosul hozzá, néha hasfájás. Nem hánytam, lázam nem volt. Diétásan étkezem, kerülöm a zsíros ételeket, pihenek, étvágyam van, nem vagyon fáradékony sem. Lehetséges, hogy csak a nagy meleg ártott meg, vagy valami hosszabb lefolyású vírus?

Orvoshoz nem mennék, amig ilyen kétesélyes a dolog, nem szeretnék ott összeszedni valami komolyabbat. Enterol tablettát szedek.



2019. júl. 1. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Most hasmenős vírus járvány van. Nem a meleg okozza. Te még könnyen megúsztad, sokunkat teljesen levert a lábáról. Nem tusom mi az az enterol. Ha hasfogó akkor ne szedd. Jobb ha kijön aminek kell. Vegyél probiotikumot. Olyat amiben sokfele bakterium van nem csak 1-2 mert azok semmit nem érnek. Azt szed hasfogó helyett, igyál sokat, diétázz, és próbálj pihenni. Ha lázas is vagy maradj otthon. Nekem ájulni is sikerült. Ne lepődj meg ezen sem ha úgy alakul.
2019. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így indult. Aztán pár nap után kiütött. Vírusfertőzés ami eltarthat 2 hétig is.
2019. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 az Enterol is probiotikum.

#2 megkérdezhetem, hogy nálad milyen tünetekkel járt még, mennyi idő után lett súlyosabb,illetve hogy orvosnál jártál e?

2019. júl. 1. 16:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt találtam, hogy ezek a nyári vírusok 1-2 maximum 4 nap alatt elmúlnak, sehol nem beszéltek 2 hétről. Persze, lehet...
2019. júl. 1. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!