Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehetne több mély alvásom?

Hogy lehetne több mély alvásom?

Figyelt kérdés
Általában elég fáradt vagoyk, és nem nagyon megy jól az alvás, és pár hete használok egy okosórát ami részben választ adott rá, hogy miért, már ha pontos, de úgy tudom az, akkor az derült ki belőle hogy a szükséges 10% fölötti mély alvás idő helyett én legjobb esetben is max 4%-ban vagyok ebben az állapotban, és rengeteg a felszínes alvással töltött időm. Így 9 óra alatt alszom 5-6-ot kb, ez pedig eléggé hátráltat, hogyan lehet mélyebben aludni, és főleg többet mélyebben aludni?
2019. júl. 3. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=5MuIMqhT8DM


van magyar fordítás, kapcsold be a videónál

2019. júl. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Életmódváltással maximum, máshogy nem. Óra alapján nem lehet ezt biztosra venni, ebből nem jó kiindulni, menj el orvoshoz vele.
2019. júl. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!