Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Veletek fordult már elő ilyen...

Veletek fordult már elő ilyen hosszabb rosszullét?

Figyelt kérdés
Egy 4-5 hónapja sokszor érzem hogy nyom a kulccsontom fele vagy a vállamnál fáj/szúr a szívem , és mindezek mellett egy kis félelem is rátársul ez nem feltétlen rohamokba jön elő vagy bármi hanem van hogy óra hosszákig tart mellette nehézlégzés , nyomottság érzés , nem tudok semmire figyelni úgy konkrétan rosszul érzem magam kardiális problémám elvileg nem lehet mivel voltam kivizsgálva 1-2 hónapja pedig sokszor a szívem szúr/fáj/nyom konkrétan minden lehetséges módon olyan fura ez , mert nehéz megfogalmazni egyszerűen szarul van az ember inkább úgy mondanám a testi tünetektől a lelki világra is kihat mondhatni, akinek volt már hasonló nyugodtan ossza meg vagy tippelne mi lehet már 1 pár vizsgálaton voltam semmi érdemleges nem derült ki 20/F

#rossz közérzet #szívszúrás #szívfájdalom #megmagyarázhatatlan rosszullét
2019. júl. 6. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor jön ez elő? Napközben este ? Stresszes időszak esetleg volt az elmúlt időben? Én inkabb szorongásnak pánikolásnak mondanám foleg ha minden vizsgálat negatív.
2019. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Random is előjön de ha felidegesítem magam felerősödik napkzöben is előfordul de este is elalvás előtt néha enyhül.
2019. júl. 6. 23:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Hasonló panaszokkal mentem orvoshoz, vérvételre küldött, ahol kiderült, hogy alacsony a kalcium és magnézium szintem. Ezeket szedem most majdnem teljesen elmúlt már.
2019. júl. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval menj orvoshoz, majd kivozsgálnak
2019. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy a háziorvos már csak vállat von már nincs pofám elmenni elvileg a véreredményem jó volt és mindennap szedek vitaminokat kalciumot stb... ezzel kétlem hogy lenne gond
2019. júl. 6. 23:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Kizárólag szív ultrahang tudja tisztázni a szívbetegség lehetőségét. Ezt kardilógián csinálják, vagy ott adnak rá beutalót.
2019. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szívultrahangon nem volt probléma
2019. júl. 9. 08:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor fájt így mikor ptxem volt. Nem hiszem hogy neked is az van ha elmúlik. De tüdőprobléma is okozhatja. Kéne egy röntgen a tüdőgondozóban és elmesélni ezeket a tüneteket. Bár a röntgen kisebb elváltozásokat nem mutat de hátha kifogsz egy jó orvost.
2019. júl. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!