Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez az egész,...

Mitől lehet ez az egész, tanácstalan vagyok?!

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy 4 hónappal ezelőtt volt egy 1-2 hetes lefolyású elég erús ifluenzám rohadt szarul voltam , vert a szívem mint az állat éreztem egésznap nem volt erőm minden bajom volt bementünk a sürgősségire is , mert féltem hogy szívrohamot kapok ahol megállapították hogy nincs gondja a szívemnek de ajánlottak egy ultrahangot , telt múlt a idő nap mint nap szarul éreztem magam sokszor nem tudtam koncentrálni furán éreztem magam , fájt a szívem a bal oldalamon bizonytalan érzésem volt , féltem kimodulni , és nem az emberektől féltem hanem attól hogy szarul leszek elkezdtem fogyni egy 20-30 kg-ot ledobtam , mert elkezdtem diétázni , elküldtek kardiológiára ahol kiderült hogy elvileg nincs semmi gond a szívemmel ami hozott 1 kis megnyugvást ,de azóta is sokszor érzem hogy nincs kedvem semmihez rámjön a bal oldali bizonytlaan érzés fáj a vállam nyom a nyakamnál valami elkezd fájni a szívem vagy zsibbadni a tenyerem mostanság szoktam napi 1-2 szem valeriana relaxot bevenni inkább este alvásfele hogy megnyugodjak , meg elkezdtem jobban szociális életet élni stb.. csupán még most is sokszor rámjön , és nem tudok megnyugodni hogy mitől lehet orvos nem tud vele mit kezdeni , nem érti mi lehet . Nem tudom volt e már valakivel hasonló , félek hogy komolyabb gondom is lehet , és már nem is tudok előre tervezni , mert félek hogy baj lesz , és nem sikerül. 19/F

2019. jún. 23. 15:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagy, és nem orvos az, aki erre nem jön rá! Vagy lehet, hogy mondta neked, csak te nem hitted el. Pszichológus kell, és ha ő úgy látja, pszichiáter is.
2019. jún. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy oda meg félek elmenni ,nehogy nyugtatókkal tömjenek engem.
2019. jún. 23. 15:55
 3/17 A kérdező kommentje:
De nem egy szóval sem említette , csak hogy feleslegesen szorongok körülbelül ennyit mondott.
2019. jún. 23. 15:55
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem fognak tele nyomni nyugtatóval. Ha meg ennyire pánikolsz ettől megmondod hogy nem nagyon szeretnél nyugtatókon élni.
2019. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azért menj először pszichológushoz, aki nem orvos, tehát nem ír gyógyszert. De lehetséges olyan mértékű szorongás, ami már az életvitelt akadályozza, és akkor pszichoterápia mellett mégiscsak szükség van gyógyszerre. A lényeg, hogy ne szenvedj.
2019. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Lehetséges igen , de írtak már fel frontint 0.25-et kirpóbálás szempontjából egyszer kirpóbáltam még szarabbul lettem tőle.
2019. jún. 23. 16:30
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne gyógyszerrel kezdd, mert az csak elnyomja, de nem oldja meg a problémát, várd meg, mit mond a pszichológus. Ahhoz viszont menj, még akkor is, ha alkalmanként kb 10 ezer forint. Néhány helyen akad tb alapon is.
2019. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az a gond h az ilyesfajta betegseg bekerul es mimden munkahelyen megnezhetik
2019. jún. 24. 22:20
 9/17 anonim ***** válasza:
Hova kerül be? Te találj ki nemlétező feljegyzéseket és ne keress kifogást! Az, hogy pszichológushoz jársz, az égadta világon sehova nem kerül be, kizárólag a te magánügyed. A gyógyszeres kezelést üzemorvosi vizsgálaton feljegyezhetik, de eleve nem sok olyan munkahely van, ami üzemorvosi vizsgálathoz kötött, másrészt a gyógyszerszedés bizonyos veszélyes gépek vezetésétől eltekintve nem kizáró ok. Kb minden 3. ember szorongástól szenved, nem épp rendkívüli állapot.
2019. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest senki nem tudja megmondani mi a konkrét gond se egy pánikbetegséget se semmit nem mondanak , csak hogy nyugodjak meg nincs gond. De közbe sokszor rám jön , és már úgy mond félek hogy ismét. Meg az a fura hogy nincs min szoronganom max azon hogy szorongani fogok.
2019. jún. 25. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!