Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak ha olyan ideges...

Ildibaby kérdése:

Mit csináljak ha olyan ideges vagyok hogy legszivesebben megverném az illetőt?

Figyelt kérdés
Tablettát biztos nem szedekbe és hiába probálom elterelni a figyelmemet!
2010. júl. 10. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindig megbeszélem magammal a dolgokat. Így nem kell elterelni a figyelmet, hanem pont arra irányítod amire kell. Ha konfliktus van, meg kell oldani. Ez le is higgaszt téged, és még jó megoldások is születhetnek alatta. Hidd el, jobb ha nem a környezetedet terheled ezzel. Egyszer csak kifogysz a szuszból és megnyugszol.
2010. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
verd meg;)
2010. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos van olyan helyzet jelen esetben munkahelyi idegeskedés amit bizonyára más is át élt már.konkrétan hogy hülyének nézik és ugye nem tudsz szólni vagy megbeszélni mert azzal vágnak vissza hogy nagy a munkanélküliség találunk helyetted mást.
2010. júl. 10. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha önként elmész papnak, legalább az Istennel ne vitatkozz.
2010. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 17:53-as A főnököm nem az Isten de értem a célzást sajna vállalkozó nem tudok lenni mert nincs tőkém és ezért vagyok kénytelen elviselni az atrocitásokat!De én még emlékszem hogy ezelött 5 évvel még megbecsülték a jó munkaerőt ha meg nem is fizették de tolerálták a munkáját és nem vették semmibe.
2010. júl. 10. 17:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom a mozgást, a zenét, munkahelyen kívül a dolog kibeszélését, vagy adott esetben a dolog kiírását, akár titkosírással is.
2010. júl. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cimbora, ez magyar kapitalizmus. Volt kommunisták csinálták maguknak. Belebuktak a kommunizmusukba, meg a kapitalizmusukba is. És mi szívunk.
2010. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valaki azt írta. hogy verd meg!Ezt nehogy megtedd. Az erőszak csak erőszakot szül!!!!
2011. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!