Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetek állandóan éhes?...

Mitől lehetek állandóan éhes? Az elmúlt 2-3 hétben legszívesebben állandóan ennék, most is úgy érzem, hogy mindjárt éhenhalok, pedig vacsiztam.

Figyelt kérdés
Persze nem eszem egész nap és sok gyümölcsöt, zöldséget eszem inkább, amikor csokit/sütit kívánnnék (állandóan azt kívánom mostanában), de nem tudom mitől lehet. Terhes nem lehetek és kinőttem már a kamaszkorból is. Vitaminhiányt sem hiszem, mert olyan ételeket ennék, amit amúgy nem is annyira szeretek (pl. a múlt héten rántotthúsról álmodoztam egy napig, pedig amúgy kb. kéthetente egyszer eszem húst.)
2009. aug. 2. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem van ilyen az embernél néha. Nem tudom miért. Lehet h kicsit ki van tágulva a gyomrod. Próbáld kicsit szűkíteni, nem olyan nehéz, és akkor újra ugyanannyit fogsz csak enni mint régen. De az is lehet h vmi olyat csinálsz mostanában amihez kell az energia, pl. agyi, vagy fizikai megterhelés.
2009. aug. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. velem is sokszor előfordul ilyen, arra gondolok , példámból kiindulva, hogy nem memfelelően - gondolok itt az időközökre is- táplálkozol. Én van hogy csak ebédet eszem egész nap, másnap meg agyon zabálnám magam. Ha redszeresen tudnék enni minden nap, talán nem lenne ez a probléma.
2009. aug. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én meg a nagy melegben vagyok úgy, hogy fel tudnék zabálni egy egész lovat, aztán még egyet...:) De megfigyeltem, hogy csak a nagy melegben leszek ilyen kívánós, amúgy normális étkű vagyok.

19/L

2009. aug. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sokmindentől függ. a melegtől is, vagy kitágult a gyomrod, rendszertelenül eszel. nem riogatásként, de hormonprobléma is okozhatja, ha túlteng a tesztoszteron, attól nő az étvágy és gyakran lehet olyan érzésed, hogy enni akarsz.
2009. aug. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Lehet, hogy az a bajom, hogy rendszeresen ettem. Itt volt nálam a nagyim, így vele minden nap reggeli, ebéd, vacsi és nem ehhez szokott a szervezetem, hanem max. az ebéd és este valami gyümölcs vagy saláta. mennyi idő áll vissza a szervezetem és múlik el ez a zabálhatnék? Az este még ettem 2-3 szem sárgabarackot, aztán jobb is lett, de reggel megint úgy ébredtem, hogy kajáááááát. De 2 kis szelet pirítós után már éreztem is, hogy elég.
2009. aug. 2. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!