Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyton sajog és ég a mellkaso...

Folyton sajog és ég a mellkasom meg a hátam, a lapockámig. Mitől?

Figyelt kérdés

Hónapok óta időszakosan előjön, hogy eg a mellkasom (légcső-szegycsont vonal), illetve a hátam. Fehér versejt és CRP időszakosan magasabb (FVS -15ezer, CRP 15), nyirokcsomoim a nyaki részen és hónalj alatt is be vannak duzzadva.

Illetve, mikor ez időnként előjön, napokig piros vagyok, a mellkasomtól a fejemig, mint aki leégett a napon.

Voltam gyomortükrözésen (reflux kizárása) és tüdőgyógyásznál is, készült mellkas rontgen de sehol sem találtak semmit. Van valakinek ötlete, merre tovább?



2019. júl. 14. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
PRóbálj meg magnéziumot szedni - nekem attól múltak el nagyon hasonló tüneteim.
2019. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami allergia.
2019. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Vettem most magnéziumot pont, köszönöm!


Allergia? Egyébként gondolok erre én is, ételallergia vizsgálat eredménye folyamatban, de az “egyszerű” kézen végzett “szúrkálós” teszt nem mutatott semmit, illetve a verkepemben valami értéknek magasabbnak kellene lennie az orvosok szerint, ha allergia lenne, de nem magasabb. Viszont ami érdekes - amikor nagyon “bedurrantam” és kaptam szteroidot és/vagy antihisztamint vénásan, mindig jelentősen jobban lettem!

2019. júl. 14. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!