Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egész nap kerülget a hasmenés....

Egész nap kerülget a hasmenés. Hogy bírjam ki így még másfél óráig?

Figyelt kérdés
Tudom nevetségesnek tűnik, meg sokan ki fognak gúnyolni, de szenvedek egész nap. Valamiért reggeltől fáj a gyomrom, illetve kerülget a hasmenés. Pedig semmit nem ettem ma pont ezért. Wc-re nem tudok elmenni, mert egybe nyílik az irodánkkal és se ablak se semmi nincs ott. Egy ilyen vékony üvegfalat lehet csak elhúzni ott. Délelőtt elmentem a közeli plazaba, de oda se szaladgálhatok ki. Nagyon rosszul vagyok. Esetleg használna ha valamit vennék a gyógyszertárban? Vagy már mindegy? 4-ig dolgozok. A gyógyszertár itt van mellettünk közvetlenül.
2019. júl. 15. 14:31
 1/5 anonim válasza:
Szén tabletta! Helyre hoz hamar! :)
2019. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, csak nem tudtam milyen hamar hat. Köszi:)
2019. júl. 15. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Lopedium. Kicsit radikálisabb, mint a széntabletta, de garantált a 100%-os hatás.
2019. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

a széntabletta segített. a gyomrom viszont fáj még most is :(

2019. júl. 15. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor az a wc tulajdonképpen milyen funkciót tölt be?
2019. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!