Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Masfel hete hasmenes, tompa...

Masfel hete hasmenes, tompa alhasi, este enyhe hidegrazas, kis fejfajas, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nemreg kertem sosben tanacsot, tegnap ota szedem 3×1Bolus Adszringenst, ittam kamillateat, szedtem széntabletat,alig eszek az is dietas. Soha nem volt ilyen Kinzo kesztetes nyalkas stb szeklet.Nagyon meg vagyok ijedve. Azt hittem kijovok belole, de, de nem sikerul.

Akkor kezdodot amikor a korhazi rehabon ettem egy keveset. De lehet h teljesen figgetlen ettol.A kezeleseket abba kellett hagynom.Masnak nem tudom volt e ilyen panasza. Tehat szalmonella nem lehet

Nekem eddog ez a téma rendben volt. Most baj bajra jon. Hulye haziorvosnal vagyok nem szivesen mondom neki el. Vagy beutalnak turkalni a fenekemben? Annyira kellemetlen. WCig nem erek el. Ez a helyzet.

Nem a gyomromban hanem a beleknel alhasban erzwm hogy nem jo.

Kerem, irjon akinek volt van ilyen?

Hirtelen liszt tej stb erzekeny lettem.


2018. aug. 7. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Baktérium okozhatja. Szedjél Pro gasztro 825 probiotikumot is a Bólus mellé. Igyál lósóskamag teát, kamillát, cickafarkot felválltva. Csak forralt vizet igyál, és napi 3 reszelt almát is egyél meg. Nekem is ugyan ilyen tüneteim voltak a napokban, de ezektől már elmúlt. Szedhetsz még széntablettából is napi 2x4 db-ot ezek mellett.
2018. aug. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen.A lososka teat meg sose hallottam. Biztos van gyogynov.boltokban.
2018. aug. 8. 14:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Az.a probiotikum is jo tanacs. Megveszem.
2018. aug. 8. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!