Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rosszul érzem magam, nem...

Rosszul érzem magam, nem vagyok a bőrömben. Mi történik velem? SOS!

Figyelt kérdés

21/F

Tegnap óta olyan rosszul érzem magam, más közérzet, szédülés, megiszok naponta 1,5 liter vizet, enni is eszem rendszeresen. Az ízületeim fájnak, kezeim, a ball vállam mintha le akadna szakadni, annyira fáj, de nem erőltettem meg semmivel. Szédülök.


Mi lehet ez? Nem tudom hogyan jobban leírni ahogy érzem magam, mert nagyon rosszul érzem magam. Kérlek segítsetek


2019. júl. 15. 18:38
 1/7 A kérdező kommentje:
* akarna*
2019. júl. 15. 18:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy lázas? Valami vírus kínoz!
2019. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lázas. Anyukám már 1 hónapja be van rekedve, és a dokik nem tudják mi baja van, de kétlem, hogy tőle bármit is elkaphattam volna, a torkom nem fáj, nem vagyok náthás, csak a vállam nagyon fáj és a kezeim, szédülök.
2019. júl. 15. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kimerült is vagy.
2019. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mitől? Semmit nem csináltam egész nap. Unalmas nap volt
2019. júl. 15. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Kullancs nem volt benned? Új partner, beteg emberrel való találkozás? Kérj egy labort!
2019. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok arról, hogy volt-e kullancsom. Egyedülálló vagyok. Mire célzol?
2019. júl. 15. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!