Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » MIért van az, hogyha végre...

MIért van az, hogyha végre elkezdem magam egy kicsit jól érezni a bőrömben, rögtön történik valami rossz dolog?

Figyelt kérdés
Áprilistól kezdve folyamatosan így van, baleset ért, aztán más betegség, majd megint baleset, és megint, és megint... mindig magam alá zuhantam lelkileg, nagyon sok mindenből kimaradtam emiatt, és amikor már kezdtem magam túltenni, és elhinni, hogy rendbe fogok jönni, akkor mindig történik valami, amitől visszazuhanok a "magam alatt" állapotba. Egyre nehezebben jövök ki, nem tudom, mikor lesz már ennek vége. Leszek-e még valaha a régi?
2018. aug. 2. 09:24
 1/9 anonim válasza:
55%
Ne keveredj állandóan balesetekbe.
2018. aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Velem is ez volt és még most is sokszor megesik. Én betudom annak, hogy szerencsétlen vagyok, mert tényleg az vagyok, de már nem gyötör meg lelkileg egy-egy ilyen baleset. A sarkamra álltam és elhatároztam, hogy pont lesz*rom milyen rossz dolgok történnek velem, én akkor is jól fogom érezni magamat és nem ezekre a dolgokra, hanem a velem történő abszolút jó dolgokra fogok koncentrálni.

Mással is történik baleset és rossz dolgok, de fogja magát feláll és megy tovább az élet. Ne hagyd, hogy ezek határozzák meg az életed. Mindenkinek vannak rosszabb időszakai. Ez is elmúlik és rendben leszel. Remélem tudtam segíteni:)

2018. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ártottál, vagy akartál ártani valaki/valakiknek?
2018. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szándékosan nem ártottam. Kicsit antiszociális vagyok, nehezen viselem az emberek közelségét, most meg főleg.

Már én is erre gondoltam, hogy ennyire rossz ember lennék?


A balesetek meg a pillanat törtrésze alatt történnek meg, amikor az ember nem is számít rá.

2018. aug. 2. 12:11
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

*Szándékosan nem ártottam.


Mindig ezt mondják azok akik ártottak, nem egyszer nem kétszer, és nem egy embernek és próbálnak ártani a mai pillanatig is, aztán más derül ki ha valaki mélyebbre ás a dolgokban:)

2018. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert az élet addig rakja eléd ugyanazt a feladatot, amit meg nem tanulod. Jelen esetben az a lecke, hogy egy baleset vagy valamilyen negatív élmény ne rontsa el a kedved, és hogy lazábban kezeld a dolgokat. Velem is sok minden történik, mégse cseszi el a kedvem semmi.
2018. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jó, tegyük fel, hogy ártottam. De mikor és kinek, és mit?

És mi ilyenkor a teendő?


6-osnak: Jó neked :-) lehet, van igazság abban, amit mondasz, de a sokadik eset után már nem nehéz lazának maradni.

2018. aug. 3. 09:39
 8/9 A kérdező kommentje:
még annyit, hogy én próbálok kedves lenni mindenkihez, meg apró örömöket szerezni, ahogy tudok, de ettől még nem fogok meggyógyulni.
2018. aug. 3. 09:40
 9/9 gungasam ***** válasza:
A balesetek nagyon nagy hányada a saját helytelen megítéléseinkből fakadóan következik be. A legritkább , hogy véletlen lenne. Aki nagyon szétszórt vagy dekoncentrált azt gyakrabban érik balesetek, nem szerencsétlen...Vagyis amikor kezded "jól érezni" magad akkor figyelsz a legkevésbé a lehetséges következményekre.
2018. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!