Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányinger ellen?

Hányinger ellen?

Figyelt kérdés
Pár napja elutaztam Horvátországba, ahol is rengeteg a szerpentines szakasz, emelkedős is. S olyan hányinger jött rám mindig, hogy az hihetetlen, szénsavas itallal pár másodpercig jó. Normál útszakaszon semmi tünet. Van-e erre valami gyógyszer? Nem titok kamionos szeretnék lenni, de már szinte elvetem ezt az ötletet emiatt, pedig nem vezetek rosszul. 21/f
2019. júl. 16. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Daedalon.

Nekem beválik szinte mindig.

2019. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van rá gyógyszer, régen a Dedalon volt, most létezik valami más, utazási betegségre. A gyógyszerész fogja tudni, ha rákérdezel.

Ha te vezetsz majd, kisebb lesz az esélye annak, hogy rosszul legyél, mert elől ülsz.

2019. júl. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem Cocculine jobban használ, mint a Daedalon. Szopogatós gyógyszer, ha egész nap utazol, asszem 2 óránként kell bevenni egyet.
2019. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
B6 vitamin.
2019. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te vezettél?

Egyébként meg irány a szemészet, fülészet.


Egyensúlyszervvel is lehet probléma amikor lötyög a corti-szerv, illetve ha rossz a szemed az is idézhet elő ilyet.

2019. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, utas voltam a hátsó ülésen.
2019. júl. 18. 01:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Na akkor ne csodálkozz. Legközelebb ülj előre, de még jobb, ha te vezetsz. Sok barom van aki csak a gáz-féket ismeri, a kormányt meg rángatja, az út meg fel-le huppanós, és direkt raliznak... de ha ráadásul a szemed sem százas akkor garantált az idegroham ami hányással jelentkezik.


Utazz vonattal, ott ilyen bajod soha nem lesz, az csak lassan gyorsít-lassít, de sohasem forgolódik és libikókázik. A távolsági buszt viszont ugyanúgy megszívnád.

2019. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kamionosként soha nem fogsz a hegyen így ralizni, 90%-ban autópályázol, ami hullaunalmas semmitevés.
2019. júl. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!