Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggeli hányinger ellen mit...

Reggeli hányinger ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Néha reggel nagyon hányingerem van. Nem hányok csak öklendezek de nem jön semmi. Igen lány vagyok, de nem lehetek terhes az 100%, mert szűz vagyok. Valószínűleg az idegességtől van ez az egész. Van erre valami gyógyszer, tea mit tudom én, ami segíthetne?

2017. szept. 21. 06:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgáltatni az okát, mert refluxtól kezdve sok minden más is okoz ilyen tünetet.
2017. szept. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért vagy ennyire stresszes reggelente?Rossz tanuló vagy,vagy nincsenek barátaid?Mi az,amitől ideges vagy?

Ezen csak te tudsz változtatni,csak szembe kell nézned a problémákkal.

2017. szept. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el es vizsgaltasd ki magad. Aztan , ha bebizonyosodik, hogy csak a stressz miatt van, probalj meg valtoztatni, azokon a dolgokon, amiken tudsz es zavarnak, es amiken nem tudsz valtoztatni, probald meg elfogadni oket.

A b6 vitamin jo hanyingerre.

2017. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!