Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez a bőrömön?

Mi lehet ez a bőrömön?

Figyelt kérdés

Van egy pattanás szerű valami a börömön,de nem pattanás.Nem lehet kinyomni,meg sem lehet nyitni.Nem viszket,nem fáj,nem reagál semmire sem.

A szüleim már azzal ijesztegetnek,hogy bőrdaganat meg hogy nekik nincs pénzük koporsóra.

Eléggé megijedtem.Mi lehet ez?Tényleg olyan veszélyes?

Kértem időpontot bőrgyógyászhoz,de csak nagyon sokára adtak időpontot,még 2 hónap.



2019. júl. 21. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Anyádék idióták, képzelem ha tényleg arra kerülne a sor, hogy éreznék magukat hogy ezzel viccelődtek

Kép nélkül lehetetlen megmondani hogy mi lehet, de amúgy ha nincs egyéb tüneted akkor kb. semmi jelentősége, a bőrrák nem így szokott jelentkezni, a bőrtüneteket okozó egyéb rosszindulatú betegségeknek meg van más tünete

Valami bőrgyógyászati probléma és kész

2019. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem viccelődnek,komolyan is gondolják.Meg még ordibált is velem,hogy miért vagyok beteg.

Apám extrém hipohonder.Már esőbe sem enged ki,mert megázok és belehalok a tüdőgyulladásba.

De nagyon megijedtem hogy mi van,ha tényleg az.

Rakjak róla képet?

2019. júl. 21. 15:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy egészséges vagyok,sportolok,van étvágyam is.Csak ott az a dudor a bőrömön és most félek tőle.
2019. júl. 21. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmi bajod

Mindenkinek vannak ilyenek a bőrén néha

bolond az egész család

2019. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg szemolcs/futoszemolcs nem lehet?
2019. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szemölcsre hasonlít kicsit.De már hónapok óta ott van.De nem törődtem vele,azt hittem csak egy sima pattanás,majd elmúlik.De még mindig nem múlt el.
2019. júl. 21. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj emiatt ne pánikolj. Anyámnak is nekem is van ilyen az arcunkon és semmi bajunk. Évek óta ott vannak tényleg olyan mint egy pattanás mert fehér de nem jön ki hiába piszkáltam. Nem voltunk vele orvosnál mert minek tök felesleges egy ilyen kis semmivel. Te se pánikolj mert tuti neked is ugyan ez és nem daganat.
2019. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!