Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A hányás hasmenés felnőtteket...

A hányás hasmenés felnőtteket is fertőz?

Figyelt kérdés
Még gyerek vagyok, gyakran elkapom. Felnőtt koromban is ilyen gyakori lesz?

2019. júl. 22. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
-,-"
2019. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az utóbbi 4évben mindig elkaptam!mindig télen 34f
2019. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Több, mint tíz éve nem hánytam. Viszont az elmúlt két évben 2x is fostam. Szerintem ez sok mindentől függ. Hova jár az ember dolgozni, mennyire figyel oda a higiéniára, vagy mennyire hajlamos ezeket a betegségeket elkapni. Kérdésedre a válasz: felnőttek is ugyanúgy elkaphatják.

Moss kezet, ne nyúlkálj a szádba koszos kézzel, és táplálkozz egészségesen, akkor hátha kevesebbszer leszel beteg.

2019. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xp ali ***** válasza:
Szerintem ott higiéniás prolémák lehetnek. Vagy Te nem mosol elégszer kezet, vagy a környezetedben mások nem tartják be a higiéniás szabályokat. Lehet más oka is, de ez a legvalószínűbb. (Tippek, hogy mi lehet a baj: kézmosás WC előtt, után, evés előtt, után; szappannal; tiszta ruha; tiszta evőeszköz; helyesen készített és tárolt étel; mosott gyümölcs, ilyesmi. a valamiek rossz szaga vagy furcsa íze van, ne edd meg. HA rosszul néz ki, ne edd meg. Nem kell paranoiásnak lenni arany középút. Évi 1-2x megeshet azért, az még nem nagy baj.)
2019. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg nem stimmel valami. Én 1x kaptam el a 26 évem alatt.
2019. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Két hónapja kaptam el és azóta gyakran fáj a gyomrom és hányingerem van. Ez még a fertőzés oka?
2019. júl. 22. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!