Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hány napot kell kihagyni két...

Hány napot kell kihagyni két nyugtató közt, hogy ne szokjak hozzá?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni a melegben, xanaxszal igen. Ha sok a stressz, akkor néha jó tőle ellazulni. De nem akarom napi szinten szedni, se függőnek lenni. Csak a kérdésre koncentráljunk, nem okoskodásra, meg oltogatásra vagyok kíváncsi, köszönöm!

2019. aug. 22. 06:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A kérdés önmagában baromság. Ne haragudj emiatt, nem oltogatni jöttem. Csak tudod a témában sokkal kevesebben járatosak itt gyakorin, mint ahányan annak mondják magukat. Ennek a kérdésnek ugyanis több lehetséges válasza van. Tapasztalataim és a matematika alapján az egyik az volna, hogy minimum 1 hét a 2 tabletta között ahhoz, hogy ne legyen fizikai függőség. Na de a lelki nem köthető az időhöz. Már most azt írod, hogy jó tőle ellazulni. A lelki függőség sokkal egyszerűbben kialakul, lehet, hogy már most is jelen van, de a te esetedben max 2-3 hetet adnék, mielőtt ez teljesen kialakul. És pech, pont a lelki része ami soha nem enged el. Nyugi, nem vagy egyedül. Egyre többeknek írják fel semmiségekre. Másfelől a mentálisan sérültek száma is rohamosan nő. Nekem a jelenlegi 5 diagnózisom kb mindegyikére szokás frontint/xanaxot felírni. Semmi bajom vele, novemberben lesz 4 éve, hogy szedem. Októberben töltöm a 19-et. Azóta volt szerencsém rengeteget olvasni a témában. Ha bármi egyéb kérdésed van vagy csak többet akarsz tudni, akkor nyugodtan kérdezz priviben.
2019. aug. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sürgősen dobd ki a francba. Amíg ott van elérhető közelségben, előbb-utóbb találsz rá okot, hogy "ma kivételesen" bevedd. Aztán mire észbe kapsz, függő leszel.

Én tavaly, meg tavalyelőtt szenvedtem inszomniában. Majdnem két évig nem aludtam szinte semmit. Ennyi időmbe telt, mire megtaláltam azt, ami hiányzott a szervezetemből. Pontosabban nem találtam meg, csak miután kipróbáltam egy rahedli nyomelemet, és egyik sem használt, Lenkei vitamincsomagot kezdtem szedni. Abban a vitaminok mellett minden ásványi anyag és nyomelem is megtalálható. Nem vagyok híve a táplálékkiegészítőknek. Nagyon nem. De azóta jól alszom. Próbáld meg megkeresni, mi az, ami kiürült a szervezetedből, mert az álmatlanság annak a tünete.

2019. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!