Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A biomágnes karkötő használt...

Bajor László Gyula kérdése:

A biomágnes karkötő használt valakinek, vagyis megszüntette pl a térdfájdalmát, vagy egy újabb gagyi?

Figyelt kérdés
9900 Ft ért lehet venni a mágneses karkötőt, mint fájdalmak megszüntetőjét. Igaz ez?

#térdfájás #biomágnes karkötő
2019. szept. 2. 17:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
"Gáz halmazállapotú oxigén nem mágneses" Akkor magyarázd el nekem, hogy az autókban a lambdaszonda hogyan működik? Meg hogy miért írják sokan, hogy az oxigén erősen pozitív töltésű?
2019. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

"A placebo működik, de nem mindenkinél."

A placebo az a "hit" és mindenkinél működik, még az állatoknál is. Még a gerinctelen orvosoknál is, akik tagadják ezt.

2019. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

"Az orvosnak nem fizet semmit a társadalombiztosító. "

Az orvosi társadalom fejlődését mindig a társadalom finanszírozza! Ha egy kórházba több, jobb felszerelés kell, akkor belépnek a képletbe a statisztikusok is. A statisztika meg mindig a politikusok kénye szerint mutatkozik.

Ha egy kórházba MR gépet akarnak, és nincs meg hozzá a statisztikai adat, akkor az ott dolgozó orvosok kiegészítik azt. Ha hiányzik a statisztikából néhány beteg, akkor az orvos pótolja. A mai orvostudomány 99% átverésen, lehúzáson alapul!

Kezdjük ott, hogy az orvos nem gyógyításra van kiképezve csak is tünetkezelésre! 100 beteg közül az a 15 aki meggyógyult azt sem az orvos gyógyította meg, hanem a saját szervezete kerekedett felül a betegségen!

Maga az orvos is csak egy placebo.

2019. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Na akkor, hogy élvezzél még egy kicsit...


A jó múltkor jártam orvosi vizsgálaton a sztk-ban.

Otthon olvastam el a kinyomtatott vizsgálati eredményt.

Tele volt írva olyan vizsgálatokkal és felhasznált anyagokkal amik valótlanok voltak.

Tehát mégse mindegy az sztk orvosnak sem.

2019. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az orvos abból nem részesül. Azért írnak be olyan dolgokat, amiket nem csináltak veled, hogy az ellátó intézet több pontot kapjon egy beteg után és ezzel több pénzt is,de ez a pénz az intézmény számlájára megy.
2019. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

"pénz az intézmény számlájára megy"

Én sem azt írtam, hogy minden orvos ebből gazdagszik meg.

De mivel abban az intézményben dolgozik, rendel, nem közvetlenül, de haszna van belőle!

2019. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

"hogy az ellátó intézet több pontot kapjon "

A végeredmény ugyan az: NEM GYÓGYÍTANAK, CSAK STATISZTIKÁT HAMISÍTANAK!

2019. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát így is fel lehet fogni, de ez sajna nem ilyen egyszerű.
2019. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

A lambda szonda egyáltalán nem a mágnesesség elvén alapul, hanem elektrosztatika elvén. A kettő teljesen más. Egy galváncellát alakítanak ki és a kipufogóból jövő oxigén illetve a külső térből jövő oxigén által keltett feszültségkülönbséget mérik benne. Majd ezt a pár 10 mV-os jelet erősítik és vezetik bele a szabályzási körbe az optimális égés biztosítása érdekében.

Nem tudom miért gondolod azt hogy az orvostudomány átverés és lehúzás. Mivel húznak le? Itthon ki van nyalva a seggünk mert a legtöbb dolgot fedezi a TB. Átvernének? Mire fel? Hogy kockáztassa a hivatását?

Tetszik nem tetszik az orvostudomány gyógyít téged. Tünetkezelésre lettek kiképezve? Kérlek.. Ha így lenne akkor még mindig folyamat járhatnék az urológiára.. Helyette mi történt? Műtéttel orvosolta a problémám a doktor. Azt a saját szervezetem az égvilágon nem oldotta volna meg.

Hidd nyugodtan hogy gonoszak az orvosok, meg a háttérhatalom kezében vannak nekem aztán mindegy. De ha olyan betegséged/sérülésed lesz akkor azon nem segít a hit meg biomágnes hanem csakis az orvostudomány. Vagy úgy gondolod hogy artériás vérzést, nyílt törést, vastagbélgyulladást és a rákot a biomágnesek, csakrakinyitások, auraterápia és a placebo meggyógyítják?

2019. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Az orvostudományban nagyobb szerepe van a placebo hatásnak, mint azt hiszed!(voltam a bokámmal lézerterápián, no az a zöld led fény, az semmit nem csinál! Persze a mami meg a papi azok mondják hogy jó, meg azt is hogy használ, de nekik is csak azért, mert azt "a drága jó doktor" javasolta.)

A gyógyszereknek azért vannak mellékhatásaik, hogy a paciens érezze, hogy kezelve van betegsége. Ha már az agy rá van hangolva, akkor a szervezet regenerálja önmagát.

Csak ezeket nem tanítják az iskolákban!

Nekem is kiműtötték az epémet! 12 millis epekövem volt. A panaszaim utána sem múltak! Rá egy évre édesanyámból 36 millis epekövet vettek ki. Hát az Én kövem még nyoclvan év múlva sem nőhetett volna meg akkorára!

Én is a Wikipédiában olvastam, hogy a placebo hatás tanulmányozását, kísérletezéseit, a gyógyszerészek, gyógyszergyártók finanszírozzák. Persze az eredmények nem publikusak. Ez sem lehet annyira véletlen. A gyógyszeriparnak jóval nagyobb hasznot hoz a placebo mint bármi másnak.

Persze a placeboval is csak csínján kell bánni, mert ha az emberek zöme egészséges lenne, akkor nem lenne szükség orvosokra és orvosságokra!

Nézz utána mennyi volt a megengedett vércukor, és koleszterinérték 50 évvel ezelőtt. Akkor még nem voltak inzulingyárak. De ugye a legyártott inzulint el kell adni, hát mit csinál a statisztikus? néhány fokot visszavesz a megengedett értékből, és mindjárt fogy az inzulin!

Sem az orvos, sem a gyógyszer nem gyógyít! Csak esetleg segítséget gyújt a szervezetnek a gyógyuláshoz! Ezt meg tök mindegy mivel teszi. Csak azért oda kell figyelni, hogy a jövő orvosnemzedéke se maradjon paciens nélkül!

De tudom ennek belátását a Te Egód nem teszi lehetővé!

2019. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!