Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A biomágnes karkötő használt...

Bajor László Gyula kérdése:

A biomágnes karkötő használt valakinek, vagyis megszüntette pl a térdfájdalmát, vagy egy újabb gagyi?

Figyelt kérdés
9900 Ft ért lehet venni a mágneses karkötőt, mint fájdalmak megszüntetőjét. Igaz ez?

#térdfájás #biomágnes karkötő
2019. szept. 2. 17:50
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Akkor megsúgom, a sztatikus elekrtomosságnak is a vonzás-taszítás az alapja! Ez lehet nem mágnesesség, de hát, a sejtjeink sem lebegnek a levegőben össze vissza, valami azokat is csak összetartja.
2019. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"Itthon ki van nyalva a seggünk mert a legtöbb dolgot fedezi a TB."

De a TB járulékot akkor is levonják a fizetésemből, ha nem vagyok, lennék beteg! Ezen meg a bankárok gazdagodnak!

2019. szept. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Ötször voltam gyomortükrözésen. Pedig nekem a beleim fájtak. A gasztrósnak mind az ötször kihangsúlyoztam, hogy ha valami olyant eszek, akkor szurkál ott belül. A válasz: nem számít, valahol el kell kezdeni a vizsgálatot. Mondom, a gyomrommal semmi bajom. A következő kérdés: volt már tükrözve? Mikor? Mondom négy éve már. Akkor most megismételjük, hangzik a válasz.

Első alkalommal gyomorsav túltengés, másodszorra gyomor nyálkahártya gyulladás, harmadszorra kis mértékű gyomorszáj sérv, negyedik reflux, ötödszörre már zölddiónyi rekeszizomsérv volt a diagnózis. Az utóbbi kettőt, más városban, más kórházban diagnosztizálták! Minden alkalommal minden javasolt orvosságot beszedtem, még is csak tönkrementem?!

Na erre mond hogy összeesküvés elmélkedek!

2019. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Fiatalon bokasérülés. Szinte két évente ortopédus, röntgen. Mindegyik lúdtalpbetéttel kezdte, végül 30 évvel később saját finanszírozásból MR, a diagnózis csontelhalás!

Lehet bízni az orvosokban?

2019. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Gyermekként baleset. Kificamodott a térdem. 40 éve sántikálok rajta. 5 évente szintén ortopédus, és reumatológus valamint mindig röntgen. A képeken semmi eltérés nem látszik. De guggolásból felállva mintha repedne tovább a csont. Semmit nem tudnak vele kezdeni! Egyik alkalommal reumatológus még meg se nézte, csak a számítógépe mögül mondja: köszvény. Vérvétel kissé megemelkedett húgysavszintet igazolt.

Van értelme bármilyen orvoshoz, bármilyen kivizsgálás?

A tánckarrieremet tette tönkre. Gyermekkoromban nagyon jó táncos voltam, és szerettem is táncolni!

De járjon csak mindenki orvoshoz, és dicsőítse istenkén, hisz ha agyunktusi beosztásba lép, akkor már Ő forgatja a világot! Az egoja is akkorára nő hogy nem fér el az univerzumban! Pedig ugyan olyan büdöset szarik mint bárki más.

2019. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Igen, fizetni kell a TB-t akkor is ha éppen nem vagy beteg. De még mindig sokkal jobb rendszer mint ami például az Egyesült Államokban van. Ott csődbe viszed az egész családod azzal ha súlyos beteg leszel. De biztos jobb mert nem kell hozzájárulást fizetni ugye?

A bankárok jó hogy gazdagodnak. Ha elszegényednek azt úgy hívják gazdasági válság ami mindenkire és mindenre kihat. Kétlem hogy jelenleg Venezuelában olyan gazdagok lennének a bankárok.

Köszönöm nem kell elmagyarázni hogy mi az az elektrosztatika/mágnesesség. Villamosmérnök hallgató vagyok, úgy hiszem bőven van elég ismeretem a témában. Tudok belőle annyit mint egy fizikus? Természetesen nem, de bőven elég ahhoz hogy cáfolhassam a hülyeségeket.

Miért gondolod hogy az egészségügy mint valami emberellenes intézmény direkt arra utazik hogy legyenek betegek? Az orvosok pont nagyon is örülnek annak ha nincs beteg. Akkor működik jól a rendszer mert egészséges a társadalom. Vagy a sürgősségin, detoxikálóban dolgozók szerinted örülnek annak ha minden nap teltház van? Hogy már megint egész este a fekáliát és hányást kell takarítani?

A gyógyszereknek azért vannak mellékhatásaik mert felborítják a szervezet homeosztázisát, nem azért hogy érezze a páciens hogy gyógyul. Szerintem a rákos betegek nagyon is örülnének ha nem kellene a kemoterápiás gyógyszerek mellékhatásait elviselni. A tested egyáltalán nem lesz ráhangolva a gyógyulásra azzal hogy az egészséges sejteket is leölöd, meg az immunrendszered tönkrevágod a kezelés során.

Azért nem tanítják az iskolában amit te írtál mert egyszerűen nem így működik a rendszer.

Értelmetlen vitatkozni, mert ha mindenben összeesküvést látsz bele akkor nem lesznek olyan érveim ami alapján meg tudod változtatni a nézőpontod.

Ki akarnak írtani minket, minden és mindenki az ellenségünk, a gyógyszerlobbi meg orvoslobbi meg oltáslobbi, gonosz bankárok, gonosz mindenki. Az egésznek semmi értelme. Az összeesküvés elméletek és társaik pont azért léteznek mert a hülyék mind bekajálják, megveszik az olyan termékeket mint például a biomágnes karkötő, meg méregtelenítő lábáztató.. Csak a probléma hogy pont ezek a cégek azok amik valójában le akarnak húzni pénzzel. Pontosan tudják hogy humbug amit árulnak, de olyan jól hangzik hogy mindent gyógyít és az orvosok nem akarják használni mert túl effektív.. Valószínűleg azért létezik a több ezer éves orvostudomány (meg bármely természettudomány) hogy átverjék az embereket. Nonszensz..

2019. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Csak, hogy tisztán láss: az oxigén magához vonza az elektronokat a galváncellában, ez okoz a kivezetésén feszültséget. A vonzás-taszítás az mágnesesség?
2019. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Na várjunk csak.. Te eredetileg azt mondtad hogy a lambda szonda a mágnesesség elvén működik.

A taszítás-vonzás pedig mind elektromos töltéseknél és mágneses pólusoknál jelen van.

Most mire akarsz kilyukadni??

2019. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Elektromos töltés: elektron többlet vagy elektron hiány. Az elektron negatív,míg a hiánya pozitív töltést eredményez. Az elektronok elvileg taszítják egymást, mert azonos töltésűek. De mitől lesz az elektron negatív, az oxigénatom pozitív töltésű? Ha már elektromosságról beszélünk?


"Te eredetileg azt mondtad hogy a lambda szonda a mágnesesség elvén működik."

Ilyent Én nem írtam. De a lamdaszonda működése egyértelmű bizonyítéka annak, hogy az oxigén igen is vonzódik valamihez. És ha vonzódik akkor valami taszítja is. Hogy ez biomágnesesség vagy mi azt nem kompetenciám megítélni. Csak ha logikusan gondolkodunk, akkor nem kell elsőre elítélni a biomágnesség fogalmát! A mágnesség, taszítás-vonzás nem csak a vasban és nikkelben van, hanem az élő sejtekben is,és mindenütt. Ez teszi valóvá magát az életet.

2019. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 nagyimi válasza:

Sziasztok!

A kérdés már nem mai, de most találtam rá.

Az eredeti kédésre kanyarodva, én sok-sok éve már ínhüvely gyulladással jártam a helyi reumatológiát több hónapig. Kaptam sok elektromos, fizioterápiás és galván kezelést. gyógytornát, közben gyulladáscsökkentők az enyhétól a szteroidokig, a végén szteroid injekció az ínhüvelybe, közben ha éppen nem kellett a kezem, alkalrrögzítő sínbe volt téve. A főorvos, -akit nagyon kedvelek, mert már sok reumatolőgiai és ortpédiai problémán átsegített- azt mondta, hogy az csoda, hogy ennyi kezeléstől sem győgyultam meg. aztán egy haveron megláttam egy ilyen mágneses karkötőt, és kiröhögtem, mire mondta, hogy miőta viseli, megszűnt az ínhüvelygyulladása. Érdeklődtem, hogy hol szerezte be, mire megnevezett egy közös ismerőst, aki ilyen karkötőket osztogatott ajándékként termékbemutatón. Kérésemre kettőt is adott. Elkzdtem viselni, közben evégett a dokiúrral is összevitatkoztam, mert kérdésére, hogy miért hülyéskedel ezzel a vacakkal, azt feleltem, hogy ha szerinte csoda, hogy nem gyógyultam meg a sok kezeléstől, én most ettől a karkötőtől várom a csodát. Hát kiosztott rendesen. :D

A lényeg, hogy kb egy hét- tíz nap múlva, mint, ha elvágták volna az ínhüvelygyulladásomat, teljesen rendbe jött a csuklóm. Most, hogy ez a sok kezeléstl, a karkötőtől, vagy esetleg mindkettőtől volt, nem tudom, de azóta nem vetem el teljesen ezt a dolgot. Később egy idős mindenhez is értő barátom készített számomra egy mágneses derékpántot, és azt mondta, hogy ne higgyek benne, csak viseljem. A derékszíjra fűzve kellett hordani a gatyakorc belsejében. Nem volt kényelmetlen, így hordtam évekig, és addig smmeféle derékfájdalmam men volt, holott a terápián ezzel a problé,ámmal is nagyon benfentes voltam. Sajos egy alkalommal elveszítettem, Feri bátyám pedig időközben elhunyt, így nincs aki pótolja, és azóta ismét elő-elővesz ilyenlumbágós nyavaja.

Most kaptam a nagynénémtől ismét egy karkötőt,mert a régiek hol vannak már, és megint elkezdtem viselni a több hónapja tartő karpális alagútszindrómám miatt, ami alkarsín nélkül nem hagy aludni, és mér túl vagyok egy háromhetes terápián eredmény nélkül.

Bízom benne. hogy sagíteni fog, lassan két hete viselem. (Bár azt hiszem, ezen csak a szike fog segíteni, mint a másik kezemnél.) Most a járvány végett a dokik tesznek a műtétemre.

2021. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!