Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tudtok jó akupunktúra szakembe...

Tudtok jó akupunktúra szakembert? (Pécs, Budapest)

Figyelt kérdés

Pajzsmirigy gyógyításhoz keresnék szakembert, az ára nem számít csak jó legyen. Pécs és Budapest lenne a legjobb, ha ott lenne. De ha tényleg annyira jó, bárhova elmegyek érte magyarországon belül.

Ha voltatok már az illetőnél, kérlek a tapasztalatokat is írjátok le.

Ha esetleg voltatok olyan embernél aki egyértelműen rossz volt, akkor azt is szívesen fogadnám, hogy elkerüljem.

(Azt nem kérdezem, hogy ki hisz és ki nem hisz benne és miért nem ajánlja.)


2019. szept. 8. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Én akupunktúrán voltam, bár nem pajzsmiriggyel. Ez is olyan kezelés, mint a gyógyszer, egy alkalom nem elegendő, hanem egy ideig folyamatosan el kell menni kezelésre, azonban az akupunktúra nem épp 2Ft-os tétel.

Nem tudom, mennyire vagy kiszolgáltatva ennek a lehetőségnek, de azért gondold át!

2019. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem 2 Ft és, hogy több alkalmat igényel. Mint írtam, a pénz nem számít egyáltalán, megtudom fizetni.

Az érdekel, hogy mennyire használt másoknak a módszer pl, és a szakember, hogy jó legyen.

2019. szept. 8. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Tudom,hogy nem a hatásossága volt a kérdés,de nem tudok úgy továbbmenni,hogy nem tettem volna meg azért semmit,hogy valós információhoz juss.


[link]

2019. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
inzulinrezisztencia és a lelki okok, elképesztő mekkora kókler emberek vannak.
2019. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy van aki nem hisz benne, és nagyon jó magyarázata van rá. És köszönöm a cikket, valamilyen szinten én is nyílván szkeptikus vagyok.

De mint mondtam, nekem ez jelenleg nem segítség. Nem a tudomány bemocskolása érdekel, vagy magáról az akupunktúráról vélemény.

2019. szept. 9. 00:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Írtam privát.
2019. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Eöry Ajándok.
2019. szept. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!