Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fáj az akupunktúrás kezelés?

Fáj az akupunktúrás kezelés?

Figyelt kérdés
Gerincferdüléssel kellenne kezeljenek, de nagyon félek, hogy teleszúrkálnak mindenhol tűvel, éshogy fájni fog..a másik, hogy rettentően érzékeny vagyok, mindenen elsírom magam, úgy állok már hozzá, hogy nagyon fog fájni, és nem tudom visszafogni magam, még mielőtt elkezdenének kezelni már bőgök. Tapasztalatok?
2010. júl. 14. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
én jártam akupunktúrára. van, aki azt mondja, egyáltalán nem fáj neki. biztos van ilyen is. amikor beszúrja az orvos a tűt, az picit fáj, vagyis inkább nem kellemes :) de csak annyira, mint egy tűszúrás. addig érzed, amíg beszúrja, ami kb. 1 mp-ig tart, utána nem fáj. nem baj, ha sírsz, én is nagyon érzékeny vagyok, én is sírtam (miután kiment az orvos), mert rám törtek az érzelmeim. egyébként nem szurkálnak tele, azt hiszem, egyszerre olyan 6-16 tűt szúrnak csak, nem leszel olyan, mint egy sündisznó :) nem kell félned, icipicit fáj, de hatalmas eredményeket lehet vele elérni :)
2010. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gerincferdülésen az akupunktúra nem fog segíteni.


Ha fájdalmat okoz akkor azt enyhítheti, de minden más esetben felesleges pénzkidobás. Ortopédushoz kellne menni.

2010. júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dehogynem.. A tesóm jár lézeres akupunktúrára, és ott összeismerkedett egy lánnyal, aki gerincferdüléssel szenvedett, mindent kipróbált, semmi.. Elkezdett ide járni, és rengeteget javult a gerince. Én voltam már egy jó pár ortopédusnál ( gyógytesi, úszás, csontkovács..) de semmi eredmény. Szóval .. Akinek van tapasztalata megosztaná?
2010. júl. 16. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!