Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, Akupunktúrás...

Fogyni szeretnék, Akupunktúrás kezelés?

Figyelt kérdés
mennyire hatékony? tapasztalatok? hányszor kell megismételni? nektek bevált? mennyit fogytatok?
2011. máj. 11. 20:17
 1/3 A kérdező kommentje:
legalább 15-20kg ot kellene leadnom kíváncsi lennék a tapasztalatokra
2011. máj. 11. 20:21
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Én jártam már akupunktúrás kezelésen. Egyáltalán nem jártam sikerrel. 3 hét alatt kellett volna az 5 kg súlyfeleslegemtől megszabadulni. 4,5 ment le, de milyen áron.

A diéta 3 hete alatt szigorúan 500 kcal étrendet kellett tartani, emiatt otthon is az agyára mentem mindenkinek, állandóan számolgatni a kalóriákat, a hangulatom a béka feneke alatt, sőt néha ingerült voltam és állandó sírógörcsök törtek rám. Végül is végigcsináltam, két hét alatt visszajött minden.

Én nem tudom ajánlani.

2011. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hali! Én egy olyan páciens vagyok, aki most is még akupunktúrára jár és úgy látszik én vagyok a kivétel! Ahová én járok ott 12 alkalom van és fülbe szúrják a tűket (ami nem fáj) utána géppel jól megrázatnak, hogy elindítsák a zsírok lebomlását! Annyira ez sem hatékony bár én rövid idő alatt dobtam le 4 kg-t. Én nem úgy veszem ezt át, hogy csak ettől fogok fogyni, hanem elindítja a fogyásomat. Persze étrendre figyelni kell nagyon szigorúan és ha tartani akarod a súlyod akkor életed végéig oda is kell figyelned, hogy mit mivel mikor eszel. Kb 1 hónapig még tart intenzíven a hatása és még 4 kg kellene leadnom, de majd ha lesz bővebb tapasztalat akkor ideírom! Nekem bevált pedig ajánlották nekem is és nem akartam elkezdeni bár nagyon sürgős lett volna a fogyás! Remélem hasznos volt! És sok szerencsét a fogyáshoz!
2011. aug. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!