Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Próbálta már valaki a Bactefor...

Balla Zsóka kérdése:

Próbálta már valaki a Bactefort cseppeket emésztésjavításra? Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Rendeltem neten a cseppekből, de gyanús, hogy hamis termék, hat üveget küldtek, de csak az egyik volt dobozban, a többi csak úgy mellette, lejárati dátum nélkül, webshop telefonon elérhetetlen, e-mail cím nincs hozzá, számla szerint Lettországban vannak... így nem is merem beszedni, ki tudja, mi van azokban az üvegekben...

2019. szept. 29. 16:39
 1/1 anonim válasza:
100%
Nekem már eleve a weboldal címe is gyanus volt. Én is agyaltam rajta, de szerintem te csak megerősíted, kedves kérdező, azt amit gondoltam. Nagyon kamú szaga van. Ha beszeded szerintem semmi bajod nem lesz, esetleg élévezheted a placebó hatás előnyeit. :D Az is valami, de mondjuk ennyi pénzért? :(
2020. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!