Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Alternatív gyógyítás

A kérdés
lezli72 nevű felhasználó kérdése:

Magas vérnyomásomra évek óta hiába szedek gyógyszert. Kérdezem ki ismeri és használ-e a Re Cardio interneten hirdetett természetes gyógyszer, szedte -e már valaki?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Re Cardio, hatásos-e, magas vérnyomásra ?

máj. 18. 06:39  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem felejtsd el ezeket a neten hirdetett cuccokat, minden orvos óvva inti az embereket ezektől. Nem tudom hány féle gyógyszert szedtél rá, eltart egy darabig amíg sikerül megtalálni a tökéleteset. Vissza kell menni az orvoshoz és szólni, hogy nem használ amit szedsz. Emellett az életmódbeli változások is sokat javíthatnak rajta, ha nem sportolsz akkor kezdj el kocogni, ha sok koffeint iszol, akkor redukáld a mennyiséget, ha dohányzol annak is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 18. 07:13 Privát üzenet
Vigyázza netes "gyógyszerekkel" sok az ellenőrizetlen anyag. Nem ok nélkül nem patikában árulják...

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 18. 07:30 Privát üzenet
Szerintem is felejtős minden ilyen. Inkább az okát próbáld meg kideríteni és megszüntetni. Ez lehet túlsúly, alvási apnoé, vesebetegség, szívbetegség, sok egyéb.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 18. 07:57 Privát üzenet
Nekem a Caronax gyógygomba keverék segített.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 24. 11:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Magas vérnyomásra vannak természetes gyógymódok?
Pajzsmirigy ALUL működésre milyen természetes gyógymód használ? Gyógyszer nélkül szeretném rendbe tenni.
Gyógyszer helyett mi a jó megoldás gyulladasra?
Tinktúra vagy a gyógynövény?
Mit tehetnek annak erdekeben h megnojjon a feherversejteim szama?
Mondtok természetben fellelhető méregtelenítőket?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Alternatív gyógyítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!