Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Magas vérnyomásomra évek óta...

Lezli72 kérdése:

Magas vérnyomásomra évek óta hiába szedek gyógyszert. Kérdezem ki ismeri és használ-e a Re Cardio interneten hirdetett természetes gyógyszer, szedte -e már valaki?

Figyelt kérdés

#Re Cardio #hatásos-e #magas vérnyomásra ?
2019. máj. 18. 06:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el ezeket a neten hirdetett cuccokat, minden orvos óvva inti az embereket ezektől. Nem tudom hány féle gyógyszert szedtél rá, eltart egy darabig amíg sikerül megtalálni a tökéleteset. Vissza kell menni az orvoshoz és szólni, hogy nem használ amit szedsz. Emellett az életmódbeli változások is sokat javíthatnak rajta, ha nem sportolsz akkor kezdj el kocogni, ha sok koffeint iszol, akkor redukáld a mennyiséget, ha dohányzol annak is.
2019. máj. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vigyázza netes "gyógyszerekkel" sok az ellenőrizetlen anyag. Nem ok nélkül nem patikában árulják...
2019. máj. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is felejtős minden ilyen. Inkább az okát próbáld meg kideríteni és megszüntetni. Ez lehet túlsúly, alvási apnoé, vesebetegség, szívbetegség, sok egyéb.
2019. máj. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Caronax gyógygomba keverék segített.
2019. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!