Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az orvosi méhpempő valóban...

Az orvosi méhpempő valóban gyógyít?

Figyelt kérdés

Ízületi gyulladásom van, több ízületem gyakran fáj. Időnként migrénem van, hányingerrel.

Autoimmun pajzsmirigy gyulladásom is van, ez tudom, hogy nem gyógyítható, de örülnék, ha jobb lenne a közérzetem és nem érezném a betegség tüneteit. Száj és szem szárazság is megnehezíti a mindennapi életemet.

A fentiekhez társulnak a klimaxos tünetek is.

Sokat szenvedek, évek óta nem élek teljes életet.


Mindenféle szakorvoshoz járok és jártam az évek során, de nem nagyon segítettek. Egészségesen élek, étkezek, szedek néhány étrend kiegészítőt, és a vitaminokat sem hanyagolom, mégis gyakran nem érzem jól magamat.


Valakinek van tapasztalata az orvosi méhpempővel?

Mi a véleményetek róla?



2019. nov. 15. 01:29
 1/6 A kérdező kommentje:

Kimaradt: Fülcsengésem is van.

Vizsgáltak, de az okát nem találták. Észre vettem, hogy akkor cseng intenzívebben, amikor a vállam és a nyakam fáj, az ízületek gyulladásban vannak.

2019. nov. 15. 01:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Reklámok szerint kb. 20 féle betegségre jó, de ez lehet csak reklám. Gyakran a saját ismerősük ír "véleményt" a honlapjukon.

Ezért jobb, ha itt elolvasod a véleményeket, ha lesz egyáltalán, mert látom, még nem írt senki.

2019. nov. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egészséges táplálkozás nálad mit jelent? Lehet, hogy azzal kellene valamit kezdeni.
2019. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az egészséges táplálkozást a dietetikussal szoktam megbeszélni.


Válaszokat szeretnék itt kapni a méhpempőről.

2019. nov. 15. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel mindenkire minden másképp hat próbáld ki. Mi veszíteni valód van? Azokon a fórumokon ahol járok, hasonló bajaim vannak mint neked, volt aki ezt felvetette, de sokan nem reagálták rá pozitívan.
2019. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy sokan panaszkodnak fejfájásra és hányingerre, ami nem múlott el, csak amikor abbahagyták a méhpempő evését. Hát, ez nem biztató.
2019. nov. 17. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!