Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tiszta méhpempő valóban...

Tiszta méhpempő valóban segíti a pete érest?

Figyelt kérdés

Eddig kapszulában szedtem napi kettőt.

De többen is javasolják hogy inkább tiszta méhpempőt szedjek.el is kezdtem szedni napi kétszer 1 mg.nyelv alá, de iszonyú az íze, de nem érdekel a baba sikerüljön az a lényeg, viszont fáj a fejem tőle, és ingadozó a vérnyomásom tőle, ugye ez el fog múlni? És segíti a pete érest? Minden tapasztalat érdekel. Nagyon szépen köszönöm a választ.


2015. szept. 28. 11:54
 1/3 Szentes Melinda ***** válasza:
Igyál sokkal több tiszta vizet ! Valószínű,hogy a nagyobb mennyiségű méhpempő elindított egy intenzívebb méregtelenítést a szervezetedben. Ha több vizet iszol,gyorsabban ürül ki a méreganyag.Az ingadozó vérnyomás veszélyes ,és ez is okozhatja a fejfájást.Nekem egy gyógynövénnyel van saját pozitív tapasztalatom a peteéréssel kapcsolatban. Privátban szívesen adok bővebb információt.
2015. szept. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is volt tőle fejfájás, de a 4-5. napon elmúlt. Sokkal jobb volt a közérzetem, energikusabb voltam.


Egyéb tapasztalat: segítette a peteérést, jóval magasabb lett a progeszteron értékem, mint a pempő előtt, vastagította méhnyálkahártyát. Ezeket orvos kontrollálta uh + vérvétellel onnan tudom.

2015. szept. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, nagyon meg ijedtem ettől, de bízom benne hogy elfog múlni, a baba fontosabb, mint hogy nyavajogjak, de bajt sem akarok magamnak. Ha van még tapasztalat szívesen várom.
2015. szept. 28. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!