Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vesehomok "kihajtására"...

Vesehomok "kihajtására" melyik gyógynövény teáját használtad sikeresen, eredményesen?

Figyelt kérdés

#vese #vizelet #gyógynövény #kihajtás #teafű #hatóanyag #vesehomok #vizelet kiválasztás #húgyrendszer
2020. jan. 20. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2020. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se. Orvos tanácsolta hogy úgy igyak vizet vagy tát, hogy egyből lehúzom. Egy idő után ismét egy pohár egyszerre, nem kortyolgatva. Használt.
2020. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok a vizelethajtó gyógynövény. Mind használ. De a második válaszoló tanácsa is remek. Amúgy bármelyik herbáriában segítenek neked, örömmel. A Györgytea ügyfélszolgálatasai is szívesen segítenek. Ők is nagyon korrektül állnak az ilyenhez. Nekem egyébként az aranyvessző segített. De a nyírfa is szuper.
2020. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legjobb a nyírfalevél tea de lehet kombinálni csalánnal,mezei zsurlóval és aranyvesszővel is.
2020. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia!


Üdvözöllek a klubban.Ami nekem tényleg használt az a gyermekláncfű avagy pitypang. Éppen tavasz volt bimbózott, minden része ehető. Kb. egy marékkal megettem belőle. A fehér keserű lé a lényeg, egy idő után saláta íze lesz.

Ezután tele iszod magad míg azt nem érzed szétpukkansz. Amint ez az érzés megszűnik iszol megint hozzá, hogy ismételten feszüljön a gyomor. Ezt eljátszod néhányszor. A hatás nem fog elmaradni. A tűzoltó fecskendő smafu lesz hozzád képest.


A kúra után néhány nappal megszünt minden bajom.

Utána is odafigyelni, hogy inni kell, vizet.

Még amit e mellé szoktak javasolni az a Rowatinex, ez símaizom lazító illóolaj kapszula. Tudtommal vény nélkül kapható viszonylag olcsó.


Üdv,

Sok sikert!

2020. jan. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok ember használja ilyen célra a petrezselyemlevél-teát. A petrezselyem zöldje minden formában jó.
2020. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szamo77db ***** válasza:
Nekem vesekövem volt. Éjjel kerültem be a kórházba, mert már nem bírtam az állandó görcsöket. Procainos infúziót kaptam, hajnalra csepegett le. Aztán temérdek mennyiségű teát kellett innom, közben hol egy kúp, hol egy injekció, mert még mindig annyira görcsöltem. A harmadik napon ment ki a kő, egyből megszűntek a fájdalmak. Úgy hogy inkább valamilyen gyógyszerrel próbálkozz, azt mondom. Kérd meg a háziorvosodat, segítsen, írjon fel valamit.
2020. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pekka ***** válasza:
Nálunk a nagyapámnak és nővéremnek több orvos is a sört ajánlotta. Teljes mértékben bevált.
2020. ápr. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm mindegyikőtöknek a segítőkészségét!!! Mindenkinek ment a zöld!
2020. ápr. 7. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!