Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Másnak is okoz emésztési...

Másnak is okoz emésztési panaszokat a kálcium szedése? Hasi görcs, puffadás, erős bélmozgások? Létezik olyan készítmény amitől nincs ez? Már harom félét próbáltam de mindig ugyan az az eredmény. Már nem bírom.

Figyelt kérdés
2020. máj. 8. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem szeded akkor az asztal körül kergetnek?
2020. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az összes étrend-kiegészítő gyomor panaszt és hasmenést okoz....mindegy h multivitamin, C-vitamin, vagy bármi más, ami tabletta az folyton panaszt okoz. Szedd amíg muszáj, addig Iehet bírni, ha abbahagyod meg majd elmúlik
2020. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Képzled ha nem szedem egyeske akkor szívritmuszavarom van és durva izomrángásaim stb. Mivel kalcium hianyom van. Tudod normális ember nem viccből szed ilyesmit!
2020. máj. 8. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld pezsgőtabletta formában, nekem az jobban bevált a gyomrom szempontjából :)
2020. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam ......ugyan az. :(
2020. máj. 10. 07:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Mellé probiutikumot is szedni kell! Saját tapasztalat, mert nekem is erős puffadásom volt!
2020. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A probiotikumtól a szent laszló kórház bakterológiai osztalyán végeztem ahol szépen elmagyarázták nekem az orvosok, hogy a probiotikum csak egy marketing fogás amivel jó sok pénzt keres a gyártó. Ha szerencséd van nem jó semmire ha nincs akkor beteg leszel tőle. Én a probiost szedtem.....nem ajánlom senkinek!
2020. máj. 17. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!