Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ajak szárazság ellen kinek...

Ajak szárazság ellen kinek milyen készítmény vállt be? Én már próbáltam mindent, de egyre rosszabb, és már szám melletti részen is száraz

Figyelt kérdés

#praktika #Ajak szárazság
2019. jan. 30. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem a körömvirág krém vált be a legjobban.
2019. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Milyen márkától?
2019. jan. 30. 11:23
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Víz. Belsőleg. Szóval meginni. Az a tapasztalatom, hogy aki száj/bőr szárazsággal bajlódik, az nem iszik eleget.
2019. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
csak a szőlőzsír (gyógyszertárból)
2019. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sok vizet kell inni. Én se iszok eleget, ezért totál ki van száradva a bőröm, nem csak az ajkamon, hanem mindenütt, vedlek is rendesen, mert olyan száraz. Kenhetek én is magamra akármilyen csodakrémet, ha nincs meg a belső hidratáció nem ér semmit.

Nekem amúgy ajakra a Carmex stiftje jött be. Igaz nem olcsó 1000 Ft körül van, de sokáig elég, mert reggel bekened és egésznap érzed a hatását. Nem olyan mint a Labello, amit 5 percenként keneget az ember, mert nem érzel semmit. Kicsit ilyen bizsergető kámforos, viszont tényleg nagyon jó cucc.

2019. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A víz fogyasztását is próbáltam növelni, valószínűleg a szoptatás is kicsit bekerveri a dolgokat.

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó válaszoló, ez a készítmény gyógyszertári? Mielőbb be akarom szerezni, mert már 1,5 - 2 hete tart, és nem vált be semmi.

2019. jan. 30. 11:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem a blistex vált be, mind, amit próbáltam. Kedvencem a sheavajas.
2019. jan. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyanilyen problémám van, pedig rengeteget iszok, tehát az tuti nem probléma. Nekem eddig a sheavaj vált be a legjobban, a maanától rendeltem először, nekem nagyon bevált az is, de a sima sheavaj is nagyon jó :)
2019. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A Carmex drogériás, de láttam már nagyáruházban is (Tesco, Interspar).
2019. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szuperek vagytok, köszönöm! ❤
2019. jan. 30. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!