Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tényleg káros az egészségre a...

Tényleg káros az egészségre a kemecsei szputnyik kút vizének a fogyasztása?

Figyelt kérdés

Én iszom egy ideje a refluxom miatt az egyik ismerősöm már régebb óta itta de abbahagyta mert most olvasta azt a közleményt Kemecse honlapján hogy 2018-ban bevizsgáltatta az önkormányzat és túl sok benne a bór és az arzén

[link]


Viszont ezen a honlapon olvastam hogy rengeteg ember helyi tanárnő, történész és még a helyi háziorvos is híve a víznek és senki nem fordult panasszal hozzá sőt csak jobban lettek tőle pedig máshol is olvastam hogy vannak akik már évtizedek óta isszák.


Szerintetek ihatom továbbra is vagy inkább ne mert veszélyes, mi a véleményetek?



2020. jún. 12. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz látni kéne a számokat. Az, hogy "határérték fölött" nem sokat mond. A határértékek általában az extra biztonságra mennek, ha csak egy kevéssel vannak fölötte, nem aggódnék igazán.
2020. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen én is ezt gondoltam, le is van írva a cikkben hogy azt a papírt igazából senki se látta csak a közleményt adták ki az egyik önkormányzati dolgozó is inkább egy rosszakaróra gyanakszik, mert tudod ingyen van az víz.


Minden esetre nekem egy orvos szava sokat számít ha a kemecsei háziorvos is issza akkor én is mert egyébként meg hatásos. :)

Köszi a választ:)

2020. jún. 12. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:

"ha a kemecsei háziorvos is issza akkor én is mert egyébként meg hatásos. :)"

Te tudtad, hogy az orvosok várható élettartama 58 év? Bizony, bizony. Foltozó vargának lyukas a cipője.

2020. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as már ne is haragudj de ez hülyeség. láttál valahol egy buta statisztikát az nem sokat jelent. Józan ésszel nem gondolnám hogy diplomás emberek akik az emberi egészségről tanultak ez a munkájuk több évtizede gyógyítanak és foglalkoznak mások egészségével azok ne lennének tisztában komoly dolgokkal és ne foglalkoznának a saját egészségükkel pláne nem gondolom hogy ez érvényes lenne rájuk nagy általánosságban.
2020. júl. 26. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!