Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Rákgyógyítás : Az Apigenin a...

Rising sun kérdése:

Rákgyógyítás : Az Apigenin a rák gyógyszere lesz?

Figyelt kérdés

Németországban már klinikailag alkalmazták a rák gyógyítása területén bélrákkal és bélpolippal operált betegknél. Két csoportra osztották a betegeket. Akik szedték az apigenint is tartalmazó flavonoid keveréket 93%-ban nem estek vissza a betegségbe, viszont a nem fogyasztók csoportjának csaknem felében kiújult a beteség. Legalább 12 ráktípusnál bizonyították kísérltekkel a gátló és áttétképző tulajdonságát: így a bélrák emlőrák tüdőrák petefészekrák prosztatarák bőrrák leukémia pajzsmirigyrák, gyomorrák hasnyálmirigyrák melanoma májrák esetében is.


Az apigenin egy rákellenes flavonoid, nem termék neve.


2010. júl. 31. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
én remélem mert rohadt egy dolog ez a rák...nemtudom miért kell a világon sok embernek szenvednie ebben a betegségben:Scsaládban volt már rá példa.csont,tüdő,bőrrák....
2010. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak ez mitől a rák gyógyszere? Ez műtét utáni kezelésre jó. Eddig is léteztek ilyen gyógyszerek, semmi újjat nem hoz, maximum hatékonyabbak, mint az eddigiek.

Rákgyógyszernek valami olyat nevezhetnénk, ami műtét vagy más kezelés nélkül írtaná ki a rákot. De egyelőre ez még csak álom, jelenleg az olyan gyógyszereket fejlesztik, amik csak a rák területén fejtik ki hatásuk, más szövetekben nem.

2010. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A kísérleteket konkrétan rákos sejtekkel ill. állatkísérleteket is végeztek. Azt pontosan tudom, hogy 2010. januárban MTI hír volt, hogy holland kutatók bejelentették,két féle leukémia ellen is jó az apigenin, terápiában és megelőzésként egyaránt.

De ha beütöttem keresőbe az apigenin cancer szavakat, akkor hasnyálmrigyrákos sejtekkel végzett tudományos eredményt is kiadott pl. Igaz,nem nagyonbeszélek angoul, de a fordítóprogram azt írta, hogy jó eredményt értek el az apigeninnel, pedig a kemoterápiás szerek soroztosan eredménytelenek voltak.


Ha valaki jól tud angolul, és van kedve, megnézhetne egy-egy ráktípus és apigenin vontkozást, és itt rövden leíhatná az eredményt.


Így talán közelebb jutnánk válaszhoz.

2010. júl. 31. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy a pajzsmirigyrák az egyetelen, ami SOHA nem rosszindulatú. Akkor hogy került a felsorolásba?
2010. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 badboys válasza:
Az apigenin beinditja az emberi tudoraksejtek elhalasat egy 2010 oktobereben kozzetett tanulmany szerint, valamint augusztusban jelent meg az Europai Rak Folyoiratban, hogy a belrak ellen is alkalmazni lehetne. Azt nem tudom, gyogyszer lesz-e,de megtalalhato sok zoldsegben es gyumolcsben is.
2010. dec. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csenerezi ***** válasza:

Az apigenin nem gyógyszer, hanem egy hatóanyag, ami zöldségekben és gyümölcsökben található. A szervezetünket teszi képessé arra, hogy felismerje az immunrendszerünk a rákos sejteket. Hisze sokáig okozott fejtörést az, hogy a probléma, hogy az immunrendszer nem ismeri fel a rákos sejteket.


Ezt a gyógyszerek nem tudják (egyelőre). Az apigenin tehát nem gyógyszer, hanem a természetben megtalálható hatóanyag.

2012. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!