Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Doterra illoolajokkal vannak...

Doterra illoolajokkal vannak tapasztalataitok? Ha igen melyikkel? Es mire volt jo?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 23:07
 1/7 kloha válasza:
100%

Kedves Béla!

Tavaly a párom az influenza alatt kapta meg a tíz darabos kezdőcsomagot. Négy nap alatt kilábaltunk az influenzából.


Én roppant kelletlenül vettem be ezeket, mert nem hittem benne. De lehet bennük valami. Egy biztos, hogy csak biztos forrásból vásárolj, mert ezt is hamisítják (hígitják) .

2020. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi volt a kezdocsomagban? Hol látol Bélat?
2020. júl. 29. 22:23
 3/7 anonim válasza:
64%
Én is használom a DoTerra olajakat, bár én nem vettem meg a kezdőszettet. Amit használok levendula, tömjén, teafa, rozmaring, borsmenta, citrom. Rozmaringot mikor vizsgára készülök és vizsga előtt. borsmentát fejfájásra, fáradtságra, pulzuspontokat kenem be vele. citrom pl.szúnyogcsípésre, teafát szoktam cseppenteni vattára levendulával és be dugom vele a fülem ha faj. Tömjént belsőleg napi szinten zöldségkapszulában. Most hogy begyulladt az ínyem kívülről kenem tömjénnel, csillapítja a fájdalmat.
2020. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonon :) en a levendula tocht a kisfiam ekcemajara vakarozasara hasznalom par napja es szepen negnyugtatta a kezet is meg ot is 😀

En a citromot vadnarancs green mandarin grapefruit spearmintet vizbe teszem isteni finom csak figyelni kell hogy ne muanyagba tedd, uvegpohar jo flakonnak pedig fémbe. A spearmint es citrom nagyon finom egyutt a tobbi gyumolcs is egyutt jo, en fel literesbe teszek pl egy csepp spearmint egy csepp citrom max ket csepp

2020. júl. 30. 20:20
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
64%
Én üzletelek vele, a legjobb olajok, most adtam el vírus időszak alatt 5 tömjént, nekem a borsmenta a legjobb mindenre, de a levendula is nagyon hatásos.
2020. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
64%
Térdkalács törés után a duzzanatot napi 2x kentem tömjén és grapefruit kombóval, kókuszolajjal higítva. Sokkal hatásosabb volt, mint az állandó jegelés vagy vizesruha.
2020. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
(#5. Mennyibe kerül 10ml levendula doTerra illóolaj nálad? Privát is jöhet. Köszi!)
2020. szept. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!